Трагічна звістка охопила громаду …

На жаль, військовослужбовці помирають не лише під час виконання бойових завдань.
Сьогодні, 17 червня, громада проводжатиме в останню життєву дорогу військовослужбовця.
40-річний Жабчик Олександр Анатолійович, солдат стрілецької роти 5-го окремого батальйону охорони особливо важливих державних обʼєктів, снайпер 2 категорії, з 2020 року безпосередньо приймав участь в АТО на території Донецької області. Повертаючись зі служби, військовик потрапив в ДТП та від отриманих травм помер у лікарні.
Мужній, справедливий, відважний Олександр був люблячим батьком та чоловіком, найкращим братом, вірним другом.
Щиро співчуваємо дружині синам, доньці, сестрам, всій родині та друзям з приводу трагічної загибелі Олександра Анатолійовича.
В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.
Вічна пам’ять і слава українському воїну!
Прощання із Олександром відбудеться сьогодні, 17 червня.
Кортеж почне свій рух орієнтовно о 10:30 год. з території Сарненської ЦРЛ та рухатиметься за маршрутом:
вул. Я.Мудрого-Степана Бандери-Європейська-Костопільська
11.00 год. - прощання вдома, вул. Костопільська, 57
12.00 год. - чин похорону у церкві святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії
13.00 год. - прощання на центральній площі міста
14.00 - год. поховання на Алеї Героїв на кладовищі по вул.Шарпака
Години можуть зміщуватись в часовому проміжку +- 15 хв.
У випадку оголошення сигналу «Повітряна тривога» в цілях безпеки, прощання на центральній площі міста буде скасовано.

18 вересня 2024
Про розгляд заяви Нечипорук Ю.Б.  щодо надання дозволу на розробку схеми організації дорожнього руху по вул. Княгині Ольги, 40 в м. Сарни

Документи → Проєкти рішень 30-ї сесії міської ради
18 вересня 2024