3 Героїв на Щиті повертаються додому

Війна забирає найкращих, тих, хто усім серцем любив та вірив у свою країну, її світле, мирне майбутнє.
Завтра громада прощатиметься з 3 Героями-військовослужбовцями, які віддали за наш спокій свої життя.
Кусковець Тарас Олександрович, 21-річний нацгвардієць-азовець, житель села Тріскині, який від початку повномасштабного вторгнення не вагаючись пішов захищати кордони Батьківщини спочатку в лавах 60-го батальйону «Поліські вовки», потім у підрозділі НГУ «АЗОВ».
30 листопада в одному з населених пунктів Луганщини ворог забрав молоде і сповнене планів та надій на майбутнє життя молодого воїна.
Батьки лишилися без сина, двоє братів без найкращого брата …
Бігун Володимир Михайлович, житель села Чемерне.
Воїн вступив до війська від початку повномасштабного вторгнення, ніс службу старшим солдатом у 60му батальйоні "Поліські вовки", потім у лавах 116-ї окремої механізованої бригади. 11 грудня під час виконання бойового завдання на Східному фронті ворог обірвав життя Воїна. Справжній українець. Найкращий чоловік і неймовірний батько. У Володимира Бігуна залишились дружина та двоє дітей.
Йому було тільки 30 років.
Кузнець Олександр Юрійович, 37-річний житель села Стрільськ, солдат 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.
17 грудня в бою за Україну від російських загарбників на Харківщині воїн загинув. У Воїна залишилась дружина та син Максим.
Висловлюємо щирі співчуття рідним, друзям, побратимам полеглих Воїнів - це непоправна втрата для нас усіх.
Вічна і світла пам'ять мужнім Героям-Воїнам.
Вони віддали свої життя за рідну землю, за життя кожного українця, залишаючись вірними присязі та Україні до останнього свого подиху… Герої не вмирають - вони живуть у наших серцях і спогадах.
Про час та маршрут руху кортежів повідомимо додатково.

02 травня 2024
№ 241 від 30 квітня 2024 року "Про схвалення Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території громади на 2025-2027 роки"

02 травня 2024
№ 240 від 30 квітня 2024 року "Про схвалення Програми організації та проведення громадських робіт на 2025 - 2027 роки"