Спільними зусиллями творимо зміни у нашій громаді!

У суботу учасники молодіжної ради при Сарненській міській раді спільно з Сарненською міською радою організували незабутню МОЛОДІЖНУ ТОЛОКУ-ПІКНІК 2024 у нашому місті!
 Попередньо пройшовши реєстрацію молодь відправилася на прибиральний рейд, збираючи сміття та наводячи чистоту на вулицях та вздовж водойм.
 Після продуктивної роботи на всіх учасників прибирання чекав смачний пікнік з ухою, шашликами, піцою та іншими смаколиками!
Принагідно хочемо подякувати нашим партнерам за підтримку у реалізації даного заходу: магазини "Маркос", Льонок, Гермес, Північ центр, "Галя Балувана", кав'ярня "Piano Coffe", КП "Екосервіс", Сарненська міська рада!
Серед учасників толоки ( 55 учасників) були представники шкіл міста (#1,#2,#4,#5,#6, вчителі та учні ліцею "Лідер"), студенти педагогічного коледжу та ВПУ-22, керівники та вихованці КЗ Центр дитячої та юнацької творчості м.Сарни, а також інші мешканці міста.
 Усі учасники отримали сертифікати про участь у толоці, ділилися враженнями та співали українських пісень.
Це був чудовий день, наповнений корисною діяльністю, новими знайомствами та смачною їжею!
 Дякуємо всім, хто долучився до цієї ініціативи!
Приєднуйтесь до молодої команди та долучайтеся до нових майбутніх ініціатив!
Галарея до статті

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Квітень
30 квітня 2024
№ 90 від 26 квітня 2024 року "Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості виконання послуг на поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Європейська у місті Сарни Рівненсько області"