Р І Ш Е Н Н Я

07 грудня 2021 року                                                                     № 593

Про внесення змін до Положення

про молодіжну раду

при Сарненській міській раді

Відповідно до статті 25, частин 1, 2 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Закону України «Про основні засади молодіжної політики» та Програми підтримки молоді Сарненської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням Сарненської міської ради від 25.02.2021 № 89 «Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку та цільових програм по пріоритетних напрямках розвитку Сарненської міської територіальної громади на 2021 рік», з метою створення постійно діючого колегіального консультативно-дорадчого органу при Сарненській міській раді для проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації молодіжної державної політики й вирішення питань життєдіяльності громади, за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Положення про молодіжну раду при Сарненській міській раді, затвердженого рішенням міської ради від 14.07.2021 № 337 «Про створення молодіжної ради при Сарненській міській раді», а саме: у пункті 3.1 слова «Склад Молодіжної ради вважається сформованим за умови затвердження не менше 15 осіб» замінити словами «Склад молодіжної ради вважається сформованим за умови затвердження не менше 10 осіб».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту (Куліш О. В.), а організацію виконання – на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

№593 від 07 грудня 2021 року "Про внесення змін до Положення про молодіжну раду при Сарненській міській раді".doc

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"