Представники центру «CIVITAS” презентували проєкт «ІМПУЛЬС»

Проєкт «ІМПУЛЬС» покликаний надати ресурси та експертизу для зміцнення молодіжної політики у громаді, навчаючи та підтримуючи молодіжних працівників, щоб у відповідних управлінських процесах голос молоді був якомога гучнішим та інфраструктура для молоді у громаді розвивалась.
У межах проєкту передбачені дослідження, базовий та спеціалізовані тренінги програми
«Молодіжний працівник», а також адвокація молодіжної роботи у громадах.
Міський голова Руслан Серпенінов визначив питання молодіжної політики пріоритетним у нашій громаді, адже кожен з нас сьогодні чітко розуміє, що молодь – це основний рушійний потенціал, який має ресурс та буде відновлювати Україну після перемоги.
Сарненська міська рада активно працює у напрямку залучення молоді до процесів прийняття рішень, співпраці з місцевими партнерами та зацікавленими сторонами, щоб посилити спроможність нашої молоді ефективно брати участь у формуванні політики, яка відповідає її потребам.
У нашій громаді активно діє молодіжна рада, представники якої були присутні на форумі.
На сьогодні, Сарненська міська територіальна громада прагне розширити можливості молодих людей та надати їм необхідні інструменти для активного внеску в розвиток нашої громади.
Проєкт «ІМПУЛЬС» реалізовує громадська організація Асоціація Молодіжних працівників України - АМПУ в рамках Ініціативи «Молодіжний працівник», яка стала можливою завдяки USAID -
US Agency for International Development Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт HOVERLA / проєкт USAID в Україні USAID
«ГОВЕРЛА».
Галарея до статті