Завершився ІІ територіальний етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

У підсумку маємо неперевершених переможців-спортсменів, які представлятимуть громаду у ІІІ районному етапі змагань.
Серед 6-ти кращих команд Сарненської громади з футзалу, переможцем став Кричильський ліцей!
В урочищі «Кураська гора» були проведені змагання зі спортивного орієнтування. Найкраще впорались із завданням учні Коростського ліцею!
У змаганнях з волейболу серед дівчат перемогу отримали красуні Сарненського ліцею №1.
Юнаки Коростського ліцею, в черговий раз, продемонстрували хорошу гру та вибороли право представляти громаду у III районному етапі змагань з волейболу.
У змаганнях з баскетболу серед дівчат чудовий результат продемонстрували спортсменки Сарненського ліцею N2.
Юнаки Сарненського ліцею N4 теж стали переможцями ІІ етапу змагань серед баскетболу.
А от учасницям змагань з черлідингу було зовсім не просто демонструвати свої здібності, адже їх майстерність оцінювали судді, серед яких були: Сергій ГАЛУШКО - заслужений діяч естрадного мистецтва України, директор хореографічної школи м.Сарни, Михайло ВОЛОДЬКО - директор комунального закладу "Центр дитячої та юнацької творчості" м.Сарни та Тетяна ДОБРИДНИК - керівник хореографічного колективу "Вояж".
Виступи учасниць були неймовірною комбінацією артистичності, техніки та енергії. Дівчатка Сарненського ліцею N1 отримали перемогу у змаганнях з черлідингу.
Змагання відбувались на високому рівні та з неперевершеним ентузіазмом.
Вітаємо спортсменів, бажаємо натхнення та нових звершень!
Галарея до статті

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024