Інформаційний стенд про способи звернення до Уповноваженого в територіальних громадах з'явився у Сарненській громаді

Офіс Омбудсмана України продовжує розповсюдження інформаційних стендів про способи звернення до Уповноваженого в територіальних громадах України. Такий інформаційний стенд з'явився у Сарненській громаді.
У разі порушення прав людини та прав громадянина, ви може звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, який здійснює парламентський контроль за додержанням конституційних прав та свобод людини й громадянина в Україні. Наразі Уповноваженим ВР України з прав людини є Дмитро Лубінець (Омбудсман України).
В Офісі Омбудсмана є 9 основних напрямів роботи:
- Захист прав людини в системі органів сектору безпеки та оборони;
- Захист прав дитини;
- Захист прав громадян, які постраждали внаслідок збройної агресії Росії проти України;
- Захист соціальних і економічних прав;
- Робота на міжнародній арені;
- Захист прав національних меншин, політичних і релігійних поглядів;
- Захист прав людини в місцях несвободи;
- Захист інформаційних прав;
- Додержання прав на справедливий суд і процесуальних прав.
Уповноважений ВРУ з прав людини надає послуги на безоплатній основі, за допомогою може звернутися кожен, хто її потребуює.
Якщо ваші права порушені - звертайтесь до інституції Уповноваженого!
Гаряча лінія: 0-800-50-17-20 (Безкоштовно); 044-299-74-08.
Детальніше про звернення на сайті інституції Уповноваженого.

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про підготовку КП «Житлосервіс», КП «Екосервіс» до виконання робіт з благоустрою та озеленення території Сарненської міської територіальної громади у весняно-літній період 2024 року"