№207 від 23 квітня 2021 року "Про встановлення режиму роботи ринку по вул. Я.Мудрого, 1 в м. Сарни"

23 квітня 2021 року                                                                                           №  207

"Про встановлення режиму роботи

ринку по  вул. Я.Мудрого, 1 в м. Сарни"

Розглянувши звернення ТОВ "Футбольний клуб "Маяк" про встановлення режиму роботи  ринку по вул. Я.Мудрого, 1 в м. Сарни, керуючись підпунктом 4 пункту "б" статті 30, частиною 6 статті 59  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  виконавчий комітет Сарненської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити, за погодженням з ТОВ "Футбольний клуб "Маяк", режим роботи ринку по вул. Я.Мудрого, 1 в м. Сарни, згідно додатку.

1. Відповідальність за дотримання режиму роботи покласти на директора ТОВ "Футбольний клуб "Маяк" (особа).

1. Довести до відома директора ТОВ "Футбольний клуб "Маяк" (особа), що до початку роботи необхідно:
  • виготовити і вивісити на видному місці вивіску з назвою та режимом роботи об’єкту;
  • завести контрольний та санітарний журнал;
  • обладнати куточок інформації для відвідувачів, де розмістити витяг із Закону України "Про захист прав споживачів", інформацію про найменування власника або уповноваженого ним органу, адреси і номери  телефонів органів, що забезпечують захист прав споживачів, та інші документи.

1. Рекомендувати директору ТОВ "Футбольний клуб "Маяк" (особа) письмово повідомляти виконавчий комітет Сарненської міської ради:
  • про зміни в напрямках діяльності;
  • про зміни в режимі роботи;
  • про припинення господарської діяльності;
  • про скасування державної реєстрації суб’єкта господарської діяльності.
  1. Рекомендувати директору ТОВ "Футбольний клуб "Маяк" (особа) дотримуватись Правил благоустрою та додержання тиші в громадських місцях м. Сарни, затверджених рішенням Сарненської міської ради від 18.02.2011р. № 194 (зі змінами) та  вимог статті 17 Закону України "Про відходи".
  2. Рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 18.04.2012 № 136 "Про встановлення режиму роботи торгівельного ринку по вул. Я.Мудрого, 1" вважати таким, що втратило чинність.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу соціального захисту Анну Малецьку.

Міський голова                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додатки.doc

17 квітня 2024
№ 85 від 16 квітня 2024 року "Про нагородження Грамотою Сарненської міської ради"