Відповідно до Указу Президента України, від 24 жовтня 2023 року №708, орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагородили солдата Дениса Тутуку

Сьогодні мама Дениса отримала посмертну нагороду свого сина Захисника, яким пишається не лише вона, а й всі рідні та близькі. Похресник Андрійко гордо тримає нагороду свого мужнього, відважного хрещеного, який став для нього великим прикладом відданості та патріотизму.
ТУТУКА Денис проживав у м. Сарни, навчався у ВПУ Nº22 та здобув професію повара-кондитера, не цурався будь-якої роботи, мріяв побудувати будинок.
3 початком повномасштабного вторгнення пішов захищати Батьківщину, воював у складі 25-ї окремої повітряно-десантної Січеславської бригади ЗСУ стрільцем-зенітником.
11 січня 2023 року в районі Червонопопівки Луганської області під час виконання бойового завдання, отримавши вибухову травму, Денис загинув.
Вічна слава та памʼять Герою за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.
Галарея до статті

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024