Продовжуємо оперативно реагувати та закривати запити військових частин

Продовжуємо оперативно реагувати та закривати запити військових частин, яких у нашій Програмі підтримки військових підрозділів тероборони та ЗСУ вже 30.
Особливість бюджетного процесу та закупівлі необхідного військовим підрозділам майна для декого може здатись легким та швидким процесом, однак це не так.
Розкажемо як це працює!
1. Наявність фінансового ресурсу - бюджет громади та відповідна цільова програма схвалена рішенням виконавчого комітету та затверджена рішенням сесії.
2. Запит військової частини з переліком необхідного за підписом командира ВЧ та печаткою.
3. Розгляд вже обрахованого запиту на засіданнях виконкому та сесії, затвердження суми виділених коштів.
4. Процедура закупівель
5. Відправка матеріальних цінностей згідно переліку до військового підрозділу.
Наша громада одна з перших у Рівненській області, яка почала допомагати армії ще до початку повномаштабного вторгнення.
Понад 70 мільйонів гривень з бюджету громади вже спрямовано на закупівлю та підтримку військових підрозділів територіальної оборони та Збройних сил України.
У топі запитів: дрони, тепловізори, генератори, рації, ноутбуки та планшети. Їх ми закупили на суму понад 20 мільйонів гривень.
Надаємо підтримку кожному пораненому військовослужбовцю, який звертається до Ради в сумі 30 тис.грн.
Родинам наших полеглих Героїв виплачуються компенсації для встановлення надмогильних памʼятників у розмірі 47 тис.грн.
Загалом виплачено 11 мільйонів 525 тисяч.
Підтримка армії - наш пріоритет!
Продовжуватимемо й надалі!
Разом до перемоги!

26 липня 2024
Про звіт щодо виконання бюджету Сарненської міської територіальної громади   за І півріччя 2024 року