У рамках Україно-Швейцарського проєкту «Діємо для здоров'я» мешканці громади отримали допомогу

У ході проєкту «Всетурбота. Медико-соціальна допомога вдома» двомстам мешканцям громади з числа соціально вразливих категорій послуга надавалась мобільною бригадою, яка була представлена соціальним працівником, медичною сестрою і водієм. У кожен з виїздів бригаду супроводжували працівники соціального відділу та старостинських округів Сарненської міської ради.
Відтак, протягом двох місяців відвідали маломобільних людей віком від 60 р., людей з інвалідністю у старостинських округах та в місті Сарни.
Жителям громади проводили поверхневий скринінг, надавали консультативні послуги з питань соціального захисту, психосоціальну підтримку. Під час огляду вимірювали артеріальний тиск, здійснювали забір крові на визначення рівня цукру, визначали сатурацію, розповідали про програму "Доступні ліки", показники, що вище норми, - передавалися сімейним лікарям.
Більшість обговорених питань від мешканців стосувалась соціального захисту, супроводу, оформлення послуги «догляд вдома», оформлення документів.
Мобільною бригадою також надавались засоби гігієни всім, хто потребував, зокрема, передали підгузки, пеленки, урологічні прокладки, вологі серветки і інше.
Така спільна плідна ініціатива стала реалізованою завдяки взаємодії куратора «Всетурбота» Юрія Миколайовича Лазаревича, мобільної бригади «Всетурбота», спеціалістів відділу соціального захисту міської ради, ПМСД та міського голови Руслана Серпенінова.

Мешканці громади отримали допомогу, яку не виміряти у кількісних чи якісних показниках. Адже турботу, увагу, підтримку, тепле ставлення можна лише відчути.
Нехай такі соціально значущі ініціативи у Сарненській громаді провадяться й надалі.

Галарея до статті

16 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Городнюку Юрію Сергійовичу

16 вересня 2024