«Сучасний погляд на патріотичне виховання – 2023»

Народ, який думає вперед на один рік, - вирощує хліб. Народ, який думає вперед на десять років, - вирощує сади. Народ, який думає вперед на сто років, - виховує молоде покоління!
Під таким гаслом днями відбулася конференція педагогічних працівників освіти Сарненської громади «Сучасний погляд на патріотичне виховання – 2023».
- Ми маємо разом виховувати та навчати патріота України, підготовленого до життя, з високою національною свідомістю. Громадян, які здатні побудувати суспільство, в основу якого будуть закладені та постійно втілюватимуться демократія, толерантність та повага до прав у класі, школі, місті, країні. Коли головний принцип - «Мене все стосується і все залежить від мене!», - каже очільниця управління освіти Діана Кошкіна.
Керівники закладів освіти мали змогу спробувати переконатися на власному досвіді, як це -
тримати в руках автомат, розібрати ПМ, зробити кілька пострілів в інтерактивному тирі, кинути гранату, накласти турнікет пораненому. Всьому цьому потрібно навчати учнів. Вони мають бути підготовлені до будь-яких сценаріїв, наразі цього вимагає час в якому ми живемо.
Принагідно хочемо подякувати за тренувальні майстер-класи військовослужбовцям Національної гвардії України та Добровольчому формуванню нашої громади.
Як результат - напрацьовано ряд завдань на новий навчальний рік, яким він буде невідомо, але ми точно знаємо, що для наших дітей зробимо його продуктивним та цікавим.

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"