Старт 2023-2024 навчального року

Шкільні подвір`я вже не пустують, а учні з квітами та у вишиванках ступають на поріг нового навчального року.
Попри війну, навчальний рік у нашій громаді розпочинається у всіх 32 закладах загальної середньої освіти, де цьогоріч навчатиметься близько 10 тисяч учнів.
Особливо трепетний сьогоднішній день для першокласників. У громаді вперше за парти сіли 908 першачків.
Впродовж літа адміністрації закладів та батьки працювали над створенням комфортних та безпечних умов перебування учнів у школах. Для цього з бюджету громади було спрямовано понад 16 мільйонів гривень.
Дякуємо ЗСУ, що не дозволили ворогу відібрати у наших дітей можливість навчатися та здобувати якісну освіту в рідній країні, в рідних стінах!
З новим навчальним роком!
Вперед до знань, нових обріїв та вражень!
В добру путь!

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"

17 травня 2024