V Національний благодійний проєкт «Берегиня України» висвітлює подяку та вшановує жінок

V Національний благодійний проєкт «Берегиня України», організаторами якого є Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» та Міжнародний благодійний фонд «Незламна українська нація», висвітлює подяку та вшановує жінок – захисниць, волонтерів, меценатів, благодійників, лікарів, політиків, працівників культури, освітян і всім, хто під час війни досягає значних успіхів та прикладає максимум зусиль для нашої спільної Перемоги.

Для визначення учасниць створено Організаційну раду до якої надходять списки учасниць згідно з наданими рекомендаціями. Відзначення національним визнанням «Берегиня України» з врученням нагород відбудеться у травні 2023 у м. Києві.

Про успіхи, досягнення, життєві шляхи розповість Книга пошани «Берегиня України». Зібрані кошти спонсорів та меценатів направляються на потреби ЗСУ та організацію заходу.

informacijnij_buklet_zhinki.pdf.pdf
1.pdf.pdf
2.pdf.pdf
3.pdf.pdf