Пам’яті Героя та вчителя - Кричильського Анатолія Кузьмовича

Вчора в Любиковичах відбувся 1-й відкритий турнір з волейболу серед юнаків 2006 р. н. та мол., пам’яті захисника України, вчителя фізичної культури Любиковицького ліцею Анатолія Кричильського.
Сьогодні згадали прекрасну людину, в очах якої усе життя палало багаттям любові… До життя рідного краю, сім'ї, працьовитих та відданих українців,до спорту, до волейболу.
Свого часу Анатолій Кузьмович створював та тренував команди, які виборювали перемоги районних та обласних рівнів.
В дружній, запеклій боротьбі, в атмосфері яку так любив Анатолій Кузьмович, золото виборола команда з міста Сарни.
Срібло у команди міста Дубровиця.
Бронза в господарів турніру - команди «Старт» Любиковицький ліцей.
Стрільському ліцею подякували за участь вони 4.
В підсумку турніру команди були нагородженні красивими кубками, грамотами та медалями.
Також кожна команда отримала солодощі.
Дякуємо нашим захисникам за можливість проводити такі заходи.
Дякуємо кожному, хто береже пам’ять про хороших людей.
Люди живуть доти, доки про них пам’ятають!
Галарея до статті

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024