Річниця світлої пам’яті Героя - Камінського Дмитра Сергійовича

У 26 років Дмитро був командиром групи швидкого реагування.
26 квітня 2022 року у запеклому бою поблизу міста Ізюм, Харківської області Герой загинув від рук клятого окупанта.
Дмитра Камінського нагороджено орденами «За мужність» ІІІ ступеня за участь у штурмі околиць Горлівки, який Дмитро мав би отримати сам, ще при житті, але вручили його згорьованим батькам, та Орденом «За мужність» ІІ ступеня посмертно.
Вічна пам'ять та вдячність усім, хто віддав життя за Україну!
Слава Україні!
Героям Слава!

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"