Відбувся 1-й відкритий турнір з футзалу пам’яті меценатів футболу Івана ТОТОВИЦЬКОГО та Василя СОЛОМКИ серед команд-ветеранів 55+. Сьогодні згадували двох чудових людей, в очах яких усе життя палало багаття любові… До життя, рідного краю, працьовитих та відданих українців, до футболу.
Свого часу вони створювали та тренували команди, які виборювали перемоги районних та обласних рівнів.
В дружній, запеклій боротьбі в атмосфері яку так любили Василь Андрійович та Іван Платонович золото виборола команда-господар «Маяк» місто Сарни, Срібло у команди «Колос» село Кричильськ, Бронза в гостей турніру - рокитнівської команди «Полісся», Сарненському аграрному ліцею подякували за участь.
Кращим воротарем став - Юрій Питель з Колосу, кращим захисником - Леонід Жданюк з команди аграрного ліцею, кращим бомбардиром Гелюта Олександр з Маяка, кращим гравецем суддівська колегія визнала Миколу Денисюка з «Полісся».
Дякуємо нашим захисникам за можливість проводити такі заходи!
Дякуємо кожному, хто береже пам’ять про хороших людей!
Люди живуть доти, доки про них пам’ятають!

02 травня 2024
№ 254 від 30 квітня 2024 року "Про схвалення Програми соціального захисту населення на 2025 - 2027 роки"

02 травня 2024
№ 253 від 30 квітня 2024 року "Про встановлення середніх цін на ритуальні послуги та товари ритуальної належності для КП «Екосервіс»"