, Адміністратор

Чи буде економнішим теплопостачання?

Загалом вчора, 16 червня, на засіданні міськвиконкому розглянули 20 питань.

Одне з них - про шляхи вирішення ситуації стосовно функціонування КП «Сарнитеплосервіс».

Щодо підготовки до опалювального сезону 2021-2022 років інформував директор підприємства Віталій Тусь, констатуючи на необхідності виконання цілого ряду дороговартісних заходів, спрямованих на зменшення фактичних втрат теплової енергії на об'єктах теплопостачання.

Члени виконкому, під час обговорення стану й перспектив цього теплопостачального підприємства, зауважували про застаріле обладнання, неймовірно великі втрати теплової енергії на шляху до об'єктів обігріву, та дуже високий тариф на її постачання, враховуючи значні суми за різницю в тарифах. Тож, вдалися до розгляду можливого альтернативного варіанту, який запропонував представник ТзОВ "Новозайм-Ост" (компанії, яка спеціалізується на ефективній експлуатації котельного устаткування). Пропозиція полягає в інвестуванні повної модернізації всього теплопостасчального устаткування за сучасними технологіями на умовах довгострокової оренди та на основі законодавства, чинного у сфері надання відповідних послуг.

Про позитивний досвід із інвестицями в теплопостачання на подібних умовах розповів головний лікар центральної районної лікарні Василь Іванюк.

Після тривалого обговорення фактів, висловлених думок і пропозицій, члени виконкому вирішили рекомендувати Сарненській міській раді включити приміщення котелень по вулицях Київська, 1, Ковельська, 24, Кулікова, 7, що перебувають на балансі КП "Сарнитеплосервіс", до переліку об'єктів щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду.

- Має бути налагоджена система, яка стабільно надаватиме якісні послуги з теплопостачання, щоб ми забули труднощі минулих років. Не можна входити в зиму з наявними нині проблемами. Співпраця за пропозиціями інвестора на основі сучасних надійних технічних рішень із орієнтуванням на середньозважений соціально спрямований тариф - це єдиний можливий шлях виходу з проблемної ситуації в обігріві суспільнозначимих закладів у нашій громаді, - каже міський голова Руслан Серпенінов.

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2025 рік → Серпень
14 серпня 2025
№ 115 від 13 серпня 2025 року "Про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості наданих послуг на поточний ремонт дорожнього покриття повітряно-струменевим методом"

Документи → Розпорядження міського голови → 2025 рік → Серпень
13 серпня 2025
№ 113 від 11 серпня 2025 року "Про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості наданих послуг на поточний ремонт дорожнього покриття повітряно-струменевим методом"

Документи → Розпорядження міського голови → 2025 рік → Серпень
13 серпня 2025
№ 114 від 12 серпня 2025 року "Про нагородження Подякою Сарненського міського голови"

Документи → Проєкти рішень 38-ї сесії міської ради
12 серпня 2025
Про затвердження Угоди про співпрацю та дружбу між Сарненською міською територіальною громадою (Україна) та муніципалітетом Санту-Тірсу (Португалія)

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2025 рік → Липень
12 серпня 2025
Протокол № 7 засідання виконавчого комітету міської ради від 30 липня 2025 року

Пошук документів