С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

28 лютого  2024 року                                                                                       № 33

Про визначення адміністратора

громади у автоматизованій

системі «Реєстр територіальних громад»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №265 від  07 лютого 2022 року «Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад», розпорядження Кабінету Міністрів України №523 від 16 травня 2014 року «Деякі питання надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг», Закону України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні», з метою надання якісних адміністративних послуг жителям Сарненської міської територіальної громади адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Визначити адміністратором громади у автоматизованій системі «Реєстр територіальних громад» в.о.начальника Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради Матвієнко Ніну Анатоліївну.
  2. Матвієнко Н.А. надати регіональному адміністратору Державної Міграційної Служби відповідне розпорядження для внесення змін до автоматизованої системи «Реєстр територіальних громад».
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський  голова                                                                                                  Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 33 від 28 лютого 2024 року "Про визначення адміністратора громади у автоматизованій системі «Реєстр територіальних громад»".doc

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Травень
09 травня 2024