С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

31 липня 2024 року                                                                                     № 164

Про скликання засідання виконавчого

комітету міської ради

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням виконкому від 04.12.2020 № 407 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 02 серпня 2024 року об 11.00 год. у залі засідань Сарненської міської ради.

1. На розгляд виконкому внести такі питання:

2.1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 30.04.2024 №220 «Про проведення опалювального періоду 2023-2024 років на території Сарненської міської територіальної громади та заходи щодо підготовки до опалювального періоду 2024-2025 років».

2.2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26.05.2023 №212 «Про створення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України».

2.3. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

2.4. Про визначення місця тимчасового зберігання відходів від руйнувань.

Інформує: Цуман Оксана Олегівна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та інфраструктури.

2.5. Про утворення Ради безбар’єрності при виконавчому комітеті Сарненської міської ради.

2.6. Про продовження  строку дії та внесення змін до Договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

2.7. Про встановлення режиму роботи магазину «Жувасики» по вул. Європейська, 2б у м.Сарни  Сарненської  міської територіальної громади.

Інформує: Вальковець Вікторія Вікторівна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та інфраструктури.

2.8. Про надання дозволу на списання матеріалів.

Інформує: Раковець Едуард Кирилович – начальник управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради.

2.9. Про розгляд заяви Артюшка Сергія Миколайовича про постановку його на квартирну чергу у виконавчому комітеті Сарненської міської ради.

2.10. Про розгляд заяви Кабанця Максима Вадимовича про постановку його на квартирну чергу у виконавчому комітеті Сарненської міської ради.

2.11. Про розгляд заяви Погребнюк Ірини Василівни про постановку на квартирну чергу у виконавчому комітеті Сарненської міської ради дитини, позбавленої батьківського піклування, Гуть Олександри Миколаївни.

Інформує: Драганчук Тарас Миколайович  – заступник міського голови.

2.12. Про розгляд заяв про вихід з членів особистого селянського господарства мешканців старостинських округів.

Інформує: Арсентєв Андрій Олександрович  – головний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин.

2.13. Про надання допомоги на поховання.

Інформує: Фішман Юрій Лазарович – головний спеціаліст відділу соціального захисту.

2.14. Про затвердження рішення про надання та припинення надання соціальних послуг.

Інформує: Попенко Руслана Олександрівна – юрисконсульт КЗ «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради.

2.15. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

2.16. Про встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування.

2.17. Про затвердження висновків про доцільність позбавлення батьківських прав.

2.18. Про визначення місця проживання малолітньої дитини.

2.19. Про надання дозволів на вчинення правочинів.

Інформує: Гаврилюк Ростислав Богданович – начальник служби у справах дітей Сарненської міської ради.

2.20. Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки міського голови-

перший заступник міського голови                                          Іван НАЗАРЕЦЬ

№ 164 від 31 липня 2024 року "Про скликання засідання виконавчого комітету міської ради".doc

16 вересня 2024