№208 від 03 жовтня 2023 року "Про скликання засідання виконавчого комітету міської ради"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

03 жовтня 2023 року                                                                                   № 208

Про скликання засідання виконавчого

комітету міської ради

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням виконкому від 04.12.2020 № 407 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 05 жовтня 2023 року о 14.00 в залі засідань міської ради (вул. Широка, 31).
  1. На розгляд виконкому внести такі питання:

2.1. Про схвалення змін до Програми розвитку вторинної спеціалізованої медичної допомоги на території громади та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради.

Інформує: Нестеренко Олександр Леонтійович – генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради.

2.2. Про  схвалення змін до Програми стимулів для медичних працівників Сарненської міської територіальної громади на 2023-2024 роки.

2.3. Про схвалення змін до Програми цивільного захисту населення на 2022-2024 роки.

Інформує: Мінчук Микола Миколайович – головний спеціаліст відділу з питань НС, ЦЗ та мобілізаційної роботи.

2.4. Про схвалення змін до Програми «Комунальне майно» на 2022-2024 роки.

Інформує: Шостак Яна Сергіївна – начальник відділу управління комунальною власністю управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю.

2.5. Про внесення змін до Програми по здійсненню благоустрою на 2022-2024 роки.

Інформує: Вальковець Вікторія Вікторівна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та інфраструктури.

2.6. Про схвалення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства на території Сарненської міської територіальної громади на 2021-2024 роки.

2.7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №199  від 26.05.2023 «Про проведення на території Сарненської міської територіальної громади опалювального сезону 2022-2023 років та заходи щодо підготовки до опалювального сезону 2023-2024 років».

2.8. Про схвалення змін до Програми проведення ремонту та утримання вулично-дорожньої мережі, підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2022-2024 роки.

2.9. Про схвалення змін до назви та Програми підготовки територіальної оборони  та місцевого  населення  до  участі  в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки.

Інформує: Міщеня Володимир Петрович – заступник міського голови.

2.10. Про надання дозволу на списання паливно-мастильних матеріалів.

Інформує: Міщеня Володимир Петрович – заступник міського голови.

2.11. Про схвалення змін до Програми підтримки внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб на 2023 - 2024 роки.

Інформує: Янок Ігор Михайлович – начальник відділу соціально-економічного розвитку.

2.12. Про затвердження комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс» розрахунку обсягу заборгованості різниці в тарифах на послуги з централізованого водовідведення.

2.13. Про схвалення Програми поліпшення сервісу обслуговування платників податків у Сарненській міській територіальній громаді на 2023 - 2024 роки.

2.14. Про затвердження акта обстеження житла, зруйнованого (пошкодженого) внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації.

Інформує: Мичка Ірина Ігорівна – заступник начальника управління – начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та інфраструктури  управління  житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю.

2.15. Про надання одноразової грошової допомоги мешканцям Сарненської міської територіальної громади.

Інформує: Малецька Анна Юріївна – начальник відділу соціального захисту.

2.16. Про надання допомоги на поховання.

Інформує: Шимко Вячеслав Мусійович – керуючий справами виконавчого комітету.

2.17. Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Вячеслава ШИМКА.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 208 від 03 жовтня 2023 року "Про скликання засідання виконавчого комітету міської ради".doc.doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"