С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

09 листопада 2023 року                                                                           № 245

Про затвердження Положення про  діяльність

робочої групи з питань доступності послуг об’єктів

соціальної роботи, співробітництва з іншими

територіальними громадами, підвищення рівня інклюзії,

у тому числі задля попередження конфліктів у різних

сферах життя місцевого населення  Сарненської міської

територіальної громади та її утворення

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», “Про соціальні послуги”, «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про співробітництво територіальних громад», відповідно до Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, схваленої розпорядженням КМУ від 14.04.2021 № 366-р, Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021-2026 роки, затвердженої Указом Президента України від 27.09.2021 № 487/202, Стратегії державної політики щодо внутрішнього переміщення на період до 2025 року, схваленої розпорядженням КМУ від 07.04.2023 № 312-р, Державної стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року, схваленої розпорядженням КМУ від 12.08.2022 № 752-р; Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», ухваленої Радою Безпеки ООН 31.10.2000 та резолюцією Ради Безпеки ООН 18201888188919602106, 2122, 2242, 2467, 2493, які разом формують порядок денний “Жінки, мир, безпека”, з метою об'єднання зусиль громадськості, представників органів державної влади та місцевого самоврядування для виявлення, обговорення та пошуку шляхів вирішення проблем та усунення факторів, що негативно впливають на доступність різних послуг на території Сарненської міської територіальної громади, забезпечення жінкам і чоловікам рівних прав та можливостей, захисту їх прав, аналізу чутливості до конфліктів, визначення перспектив розвитку міжмуніципального співробітництва, розроблення та впровадження громадських ініціатив на території Сарненської міської територіальної громади:

1. Утворити робочу групу з питань доступності послуг об’єктів соціальної роботи, співробітництва з іншими територіальними громадами, підвищення рівня інклюзії, у тому числі задля попередження конфліктів у різних сферах життя місцевого населення Сарненської міської територіальної громади у складі згідно із додатком 1, що додається.
  1. Затвердити Положення про діяльність робочої групи з питань доступності послуг об’єктів соціальної роботи, співробітництва з іншими територіальними громадами, підвищення рівня інклюзії, у тому числі задля попередження конфліктів у різних сферах життя місцевого населення Сарненської міської територіальної громади, згідно з додатком 2, що додається.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                                Руслан СЕРПЕНІНОВ

№245 від 09 листопада 2023 року "Про затвердження Положення про  діяльність робочої групи з питань доступності послуг об’єктів соціальної роботи, співробітництва з іншими територіальними громадами, підвищення рівня інклюзії".docx.docx

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"