, Головний редактор

№63 від 28 березня 2023 року "Про скликання виконавчого комітету міської ради"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

 

28 березня 2023 року                                                                                 № 63

 

 

Про скликання виконавчого

комітету міської ради

 

 

        Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням виконкому від 04.12.2020 № 407 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні": 

  1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 30 березня 2023 року о 14.00 в залі засідань міської ради (вул. Широка, 31). 
  1. На розгляд виконкому внести такі питання: 

2.1. Про звіт головного лікаря КНП «Сарненська СП» Лариси Проскуріної щодо організації надання стоматологічної допомоги та стоматологічних медичних послуг спрямованих на збереження, поліпшення та відновлення здоров’я населення на території громади.

Інформує: Проскуріна Лариса Олександрівна – головний лікар КЗ  «Сарненська сматологічна поліклініка». 

2.2. Про стан виконання Програми соціально-економічного  та культурного розвитку Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Інформує: Янок Ігор Михайлович – начальник відділу соціально-економічного розвитку.

 

2.3. Про затвердження комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс» розрахунку різниці в тарифах на послуги з централізованого водовідведення.

Інформує: Янок Ігор Михайлович – начальник відділу соціально-економічного    розвитку.

 

2.4. Про затвердження комунальному підприємству «Сарнитеплосервіс» Сарненської міської ради розрахунку різниці в тарифах на теплову енергію, що вироблялася, транспортувалася та постачалась населенню, установам та організаціям, що фінансуються з державного та/або місцевих бюджетів

Інформує: Янок Ігор Михайлович – начальник відділу соціально-економічного    розвитку.

 

2.5. Про  внесення змін до Програми розвитку вторинної/спеціалізованої медичної допомоги на території  громади та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради на 2022-2024 роки.

Інформує: Нестеренко Олександр Леонтійович – генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради.                                               

 

2.6. Про  внесення змін до  Програми організації безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань  на 2022-2024 роки.

Інформує: Нестеренко Олександр Леонтійович – генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради.

                                              

        2.7. Про  схвалення змін до  Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради на 2021-2024 роки.

Інформує: Максимук Ольга Анатоліївна  – головний лікар КНП «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради.

 

2.8. Про погодження плану природоохоронних заходів товариства з обмеженою відповідальністю  «Завод металевих виробів» на 2023 рік.

Інформує: Івашко Вадим Петрович – заступник генерального директора із загальних питань ТОВ «Завод металевих виробів». 

 

2.9. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2022-2024 роки.

2.10. Про внесення змін до Програми  підтримки спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Інформує: Михайлицький Віктор Олександрович – начальник відділу фізичної культури та спорту управління культури, туризму, молоді та спорту міської ради.

 

2.11. Про схвалення Програми фінансової підтримки комунального підприємства готель «Случ» Сарненської міської ради на 2023 рік.

Інформує: Євтушок Максим Сергійович – директор КП готель «Случ».

2.12. Про внесення змін до Програми  розвитку житлово-комунального господарства на території Сарненської міської територіальної громади на 2021-2024 роки.

2.13. Про внесення змін до Програми  по здійсненню благоустрою на 2022-2024 роки.

2.14. Про внесення змін до Програми  сприяння створенню, фінансової підтримки та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків  на території Сарненської міської  територіальної громади на 2022-2024 роки.

2.15. Про закінчення опалювального періоду 2022-2023 років у Сарненській міській територіальній громаді.

        2.16. Про розгляд звернення ФОП Губені М.В. щодо надання дозволу на здійснення благоустрою території загального користування по вул. Широка, 13 у м. Сарни Сарненської міської територіальної громади.

Інформує: Козярчук Юрій Ярославович – начальник  управління 

житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю.

 

2.17. Про  внесення змін до Програми цивільного захисту населення на 2022-2024 роки.

Інформує: Мінчук Микола Миколайович – головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи.

 

2.18. Про внесення змін до Програми забезпечення розроблення містобудівної документації Сарненської міської територіально громади Сарненського району Рівненської області на 2021-2025 роки.

2.19. Про розгляд звернення громадянина Канського М.І. щодо переведення садового будинку масиву «Жовтневий», будинок 105 Сарненської міської територіальної громади у жилий будинок.

2.20. Про розгляд звернення громадянина Томіловича В.Г. щодо переведення садового будинку масиву «Жовтневий», будинок 83 Сарненської міської територіальної громади у жилий будинок.

Інформує: Ражик Ярослав Миколайович – начальник відділу архітектури та містобудування.

 

2.21. Про внесення змін до програми розвитку земельних відносин на 2022-2024 роки.

2.22. Про вихід із членів особистого селянського господарства  мешканців старостинських округів.                                      

        Інформує: Арсентєв Андрій Олександрович  – головний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин. 

 

        2.23. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 23.03.2021 № 125 «Про встановлення розміру допомоги на поховання деяких категорій осіб».

2.24. Про визначення уповноважених осіб з проведення комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг.

2.25. Про затвердження протоколу  від 20.03.2023 року  № 3 засідання комісії з питань розгляду  заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, а також членів їх сімей, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

2.26. Про надання одноразової грошової допомоги мешканцям Сарненської міської територіальної громади.

        2.27. Про призначення та виплату компенсацій фізичним особам, яка надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі.

        2.28. Про відмову фізичним особам в призначенні і виплаті компенсації з догляду на непрофесійній основі.

Інформує: Фішман Юрій Лазарович – в.о. начальника відділу соціального   захисту.

 

        2.29. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 05 грудня 2022 року № 444 «Про організацію освітнього процесу на 2022-2023 навчальний рік в закладах освіти Сарненської міської територіальної громади».

        Інформує: Кошкіна Діана Анатоліївна – начальник управління освіти.

 

        2.30. Про внесення змін до Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки.

2.31. Про надання дозволу на списання паливно-мастильних матеріалів.

Інформує: Міщеня Володимир Петрович – заступник міського голови.

 

2.32. Про надання допомоги на поховання.

Інформує: Шимко Вячеслав Мусійович – керуючий справами виконавчого  комітету.

 

2.33. Про  розгляд звернень  жителів Сарненського району Рівненської області щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Інформує: Сапожко Тетяна Іванівна  – завідувач відділенням    соціальної роботи КЗ «Центр надання соціальних послуг».

 

 2.34. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 09.07.2021 № 376 «Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Сарненської міської ради та її складу» (зі змінами).

2.35. Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг.

2.36. Про затвердження подань до суду  про призначення опікунів для недієздатних осіб.

        Інформує: Ханбекова Антоніна Олександрівна – юрисконсульт КЗ «Центр  надання соціальних послуг».

 

2.37. Про надання дозволів на вчинення правочинів.

2.38. Про участь батька у вихованні дитини.

2.39. Про зміну статусу неповнолітньої Семенюк Юлії Олександрівни, 11.07.2005 р.н.

Інформує: Гаврилюк Ростислав Богданович – начальник служби у    справах дітей.

 

2.40. Про внесення змін до графіка руху приміського автобусного маршруту №162 «Висове-Сарни АС ч/з Тутовичі».

2.41. Про розгляд звернення Аврамишина В. Г. щодо надання дозволу на розробку схеми організації дорожнього руху по вул. Технічна в  м.Сарни для влаштування заїзду-виїзду на власну земельну ділянку до магазину «Хенд-мейд», що розташований за адресою: вул. Європейська, 33/ 1 в   м.Сарни Сарненської міської територіальної громади.

        2.42. Про розгляд звернення ФОП Гаврильчик О.В. щодо надання дозволу на розробку схеми організації дорожнього руху для влаштування місць паркування транспортних засобів по вул. Кн. Ольги, 50 у м.Сарни Сарненської міської територіальної громади.

        2.43. Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів на території міського скверу «Залізничник» м. Сарни.

        2.44. Про встановлення режиму роботи магазину «Husqvarna» по вул. Європейська, 24 у м.Сарни  Сарненської  міської територіальної громади.

        2.45. Про встановлення режиму роботи магазину «HURDY» по вул. Широка, 15 у м.Сарни  Сарненської  міської територіальної громади.

        Інформує: Вальковець Вікторія Вікторівна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, транспорту  та інфраструктури.

 

2.46. Про розгляд заяви ТОВ «Полюс-Сервіс» щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами.

2.47. Про розгляд заяви ФОП Реутського І.Й. щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами.

 

2.48. Про розірвання договорів тимчасового користування місцями розміщення засобів зовнішньої реклами з ТОВ «Довіра Аутдор» в односторонньому порядку.

2.49. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

    Інформує: Цуман Оксана Олегівна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури.

 

2.50. Різне. 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Вячеслава ШИМКА.

  

 

Міський голова                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
№63 від 28 березня 2023 року "Про скликання виконавчого комітету міської ради".doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про надання дозволу на вчинення правочину"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про надання дозволу на вчинення правочину"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про надання дозволу на вчинення правочину"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про участь матері у вихованні дитини"

Документи → Проєкти рішень ради
25 квітня 2024
Про затвердження Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки  

Пошук документів