№ 178 від 23 серпня 2023 року "Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету міської ради"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

23 серпня 2023 року                                                                                                      № 178

Про скликання позачергового засідання

виконавчого комітету міської ради

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням виконкому від 04.12.2020 № 407 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати позачергове засідання виконавчого комітету міської ради 25 серпня 2023 року о 14.00 в залі засідань міської ради (вул. Широка, 31).

2. На розгляд виконкому внести такі питання:

2.1. Про внесення змін до Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки.

Інформує: Міщеня Володимир Петрович  – заступник міського голови.

2.2. Про перейменування існуючої вулиці в с. Тріскині.

Інформує: Назарець Іван Петрович – перший заступник міського голови.

2.3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №199 від 26.05.2023 «Про проведення на території Сарненської міської територіальної громади опалювального сезону 2022-2023 років та заходи щодо підготовки до опалювального сезону 2023-2024 років».

Інформує: Цуман Оксана Олегівна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та інфраструктури.

2.4. Про розгляд заяви приватного підприємства «КОМТЕХСЕРВІС» щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами.

2.5. Про організацію освітнього процесу на 2023-2024 навчальний рік у закладах освіти Сарненської міської територіальної громади.

Інформує: Коркош Світлана Максимівна – заступник начальника управління освіти,  начальник відділу середньої та інклюзивної освіти.

2.6. Про надання допомоги на поховання.

Інформує: Шимко Вячеслав Мусійович – керуючий справами виконавчого комітету.

2.7. Про надання одноразової грошової допомоги мешканцям Сарненської міської територіальної громади.

Інформує: Малецька Анна Юріївна – начальник відділу соціального захисту.

2.8. Про влаштування дитини до державного дитячого закладу.

2.9. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

2.10. Про надання дозволу на вчинення правочину.

Інформує: Гаврилюк Ростислав Богданович – начальник служби у справах дітей.

2.11. Про затвердження подання до суду про звільнення від обов’язків опікуна та призначення опікуна для недієздатної особи.

2.12. Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи.

Інформує: Попенко Руслана Олександрівна – юрисконсульт КЗ «Центр надання соціальних послуг».

2.13. Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, від 04 серпня 2023 року №1 «Про надання компенсації на відновлення пошкодженого об’єкту гр. Басистому Сергію Дмитровичу за заявою ЗВ-11.05.2023-5504».

Інформує: Мичка Ірина Ігорівна – заступник начальника управління – начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та інфраструктури  управління  житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю.

2.14.  Про встановлення режиму роботи кав’ярні «Coffee time» по вул. Степана Бандери у м. Сарни.

Інформує: Вальковець Вікторія Вікторівна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та інфраструктури.

2.15. Про вихід із члшенів особистого селянського господарства иешканеців Городецького старостинського округу № 4.

Інформує: Арсентєв Андрій Олександрович  – головний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин.

2.16. Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Вячеслава ШИМКА.

Міський голова                                                                                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ

178-sklikannja-vikonkomu-serpen-2.doc.doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"