№11 від 24 січня 2022 року "Про скликання виконавчого комітету міської ради  "

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

24 січня 2022 року                                                                                         № 11

Про скликання виконавчого

комітету міської ради

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням виконкому від 04.12.2020 № 407 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 27 січня 2022 року о 14.00 у залі засідань міської ради (вул. Широка, 31).

1. На розгляд виконкому внести такі питання:

2.1. Про роботу об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Інформують: Деркач Тарас Анатолійович – директор КП

"Сарнитеплосервіс";

Місько Олександр Олександрович – директор КП

"Житлосервіс";

Шапірко Максим Миколайович – в.о. директора

КП"Екосервіс".

2.2. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів  використання питної води для комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс».

Інформує: Шапірко Максим Миколайович – в.о. директора

КП"Екосервіс".

2.3. Про стан надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Інформує: Сапожко Тетяна Іванівна – в.о. директора КЗ «Центр

надання соціальних послуг».

2.4. Про внесення змін до складу архітектурно-містобудівної ради при відділі архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради.

Інформує: Ражик Ярослав Миколайович – начальник відділу

архітектури та містобудування управління  житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю.

2.5. Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс».

економічного розвитку.

2.6. Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для ТОВ «Енергозбереження Рівне».

економічного розвитку.

2.7. Про розгляд листа та заяви ПП «Тепло-Енергія» про  встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії.

економічного розвитку.

2.8. Про надання допомоги на поховання.

Інформує: Фішман Юрій Лазарович – в.о. начальника відділу

соціального захисту.

2.9. Про надання одноразової грошової допомоги мешканцям Сарненської територіальної громади.

Інформує: ФішманЮрій Лазарович – в.о. начальника відділу

соціального захисту.

2.10. Про затвердження подання до суду про призначення опікунів для недієздатних осіб.

Інформує: Ханбекова Антоніна Олександрівна – юрисконсульт КЗ

«Центр надання соціальних послуг».

2.11. Про надання статусу дітей, позбавлених батьківського піклування.

2.12. Про встановлення опіки над дітьми сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.

2.13. Про встановлення піклування над дітьми сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.

2.14. Про надання дозволів на вчинення правочинів.

2.15. Про виведення з прийомної сім'ї та встановлення опіки і піклування над дітьми-сиротами.

Інформує: Гаврилюк Ростислав Богданович – начальник Служби у

справах дітей.

2.16. Про розгляд звернення щодо продовження строку дії договору та надання дозволів на розміщення засобів зовнішньої реклами.

2.17. Про встановлення режиму роботи торгівельних закладів в м.Сарни.

Інформує: Вальковець Вікторія Вікторівна – головний спеціаліст

відділу житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю.

2.18. Про затвердження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають

видаленню.

Інформує: Олійник Анастасія Сергіївна – головний спеціаліст

2.19. Про розгляд звернень громадян щодо квартирного обліку.

Інформує: Шило Світлана Миколаївна – головний спеціаліст

юридичного відділу.

2.20. Про присвоєння адрес будівлям та земельним ділянкам.

2.21. Про вихід із членів особистого селянського господарства  мешканців старостинських округів.

Інформує: Арсентєв Андрій Олександрович – головний спеціаліст

відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку.

2.22. Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря ради Андрію МИЧКУ.

Міський голова                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ

№11 від 24 січня 2022 року "Про скликання виконавчого комітету міської ради  ".doc

Документи → Проєкти рішень ради
15 квітня 2024