МІСЬКОГО ГОЛОВИ

25.01.2022 року                                                                                                 № 12

Про  затвердження плану заходів,

спрямованих на розвиток системи

спортивної реабілітації учасників

бойових дій на 2022 та наступні роки

Керуючись підпунктом 20 пункту 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою організації виконання Указу Президента України від 12.05.2018 № 123/2018 «Про підтримку розвитку системи спортивної реабілітації учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» та на виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.06.2018 № 390 «Про затвердження плану заходів, спрямованих на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій на 2022 та наступні роки»:

1.Затвердити план заходів, спрямованих на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій на 2022 та наступні роки (далі – план заходів), згідно з додатком.

1. Виконавцям:

-забезпечити реалізацію плану заходів;

-про хід виконання заходів інформувати управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради  щороку до 05 січня.

1. Управлінню культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради інформацію про хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації 14.06.2018 № 390 «Про затвердження плану заходів, спрямованих на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій на 2022 та наступні роки» надавати щороку до 15 січня управлінню у справах молоді та спорту облдержадміністрації.
  2. 4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови Сарненської міської ради Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

до розпорядження  міського голови

від 25.01.2022 № 12

План заходів,

спрямованих на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій

на 2022 та на наступні роки

1. Вжити заходів щодо забезпечення доступності фізкультурно-оздоровчих послуг та послуг зі спортивної реабілітації для учасників бойових дій, насамперед для осіб з інвалідністю з їх числа.

Сарненської міської ради, Управління освіти

підприємство «Сарни-Арена»  Сарненської

Постійно.

1. Забезпечити поширення інформації про заходи з реабілітації учасників бойових дій, у тому числі про діяльність спортивних залів, фізкультурно-спортивних закладів та реабілітаційних установ, спортивних секцій, що надають відповідні послуги для зазначених осіб, а також сприяння їх участі у заходах із соціальної реабілітації та професійної реабілітації.

Сарненської міської ради, Управління освіти

Сарненської міської  ради, відділ зв’язків з

громадськістю та засобами масової інформації

підприємство «Сарни-Арена» Сарненської

Постійно.

1. Вивчити можливість та надати пропозиції управлінню культури, туризму, молоді та спорту облдержадміністрації щодо розвитку мережі спортивних залів, фізкультурно-спортивних закладів та реабілітаційних установ, спортивних секцій, що надаватимуть послуги, доступні для учасників бойових дій.

Сарненської міської ради Управління освіти

підприємство «Сарни-Арена» Сарненської

До 28 лютого 2022 року.

1. Забезпечувати надання фінансової та організаційної підтримки спортсменам та командам Сарненської міської громади для підготовки та участі у фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходах серед учасників антитерористичної операції та учасників бойових дій.

Щороку.

1. Створити умови для використання фізкультурно-оздоровчих та спортивних споруд загальноосвітніх навчальних закладів у позаурочний час для проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних занять учасників бойових дій.

Управління освіти  Сарненської міської ради.

Постійно.

1. Вживати заходів, спрямованих на утвердження поваги до ветеранів війни, учасників бойових дій, їх військових звитяг із захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Постійно.

1. Проведення спортивних змагань для учасників бойових дій із залученням органів місцевого самоврядування, установ, громадських організацій.

Постійно.

Секретар ради                                                                              Андрій МИЧКА

№12 від 25 січня 2022 року "Про  затвердження плану заходів, спрямованих на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій на 2022 та наступні роки".doc

25 квітня 2024