№06 від 14 січня 2022 року "Про затвердження посадових інструкцій"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

14 січня 2022 року                                                                                            № 6

Про затвердження посадових

інструкцій

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування, затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби 07.11.2019  № 203-19,  Положення  про відділ управління комунальною власністю управління  житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови від 22.11.2021 № 277:

1.Затвердити посадові інструкції начальника  відділу управління комунальною власністю управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління  комунальною власністю Сарненської міської ради  (додається), головного спеціаліста відділу управління комунальною власністю управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління  комунальною власністю Сарненської міської ради (додається).

2. Відділу з питань служби в органах місцевого самоврядування та кадрової роботи (О.СОРОКА) довести до відома посадових осіб Сарненської міської ради їх посадові інструкції  під особистий підпис.

3.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету  В.ШИМКА.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

№06 від 14 січня 2022 року "Про затвердження посадових інструкцій".doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"