, Головний редактор

№114 від 16 червня 2022 року "Про організацію капітального ремонту дошкільного навчального закладу в с.Мале Вербче по вул. Центральна, 41 Сарненського району Рівненської області"

                  

 

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

16 червня 2022 року                                                                                        № 114


Про організацію капітального ремонту

дошкільного навчального закладу в с.Мале Вербче

по вул. Центральна, 41 Сарненського району Рівненської області


Керуючись  підпунктами 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 31 травня 2022 року № 213 «Про затвердження розпорядження Сарненського міського голови від 30 травня 2022  № 93 «Про внесення змін до розпорядження Сарненського міського голови від 28 березня 2022 № 48 «Про тимчасове розміщення внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у закладах, що фінансуються з бюджету Сарненської міської територіальної громади» та з метою розміщення в дошкільному навчальному закладі в с. Мале Вербче з 01 вересня 2022 року внутрішньо переміщених та/ або евакуйованих осіб на безоплатній основі, які прибули з інших областей, де ведуться бойові дії:

  1. Прискорити роботи по об’єкту «Капітальний ремонт дошкільного навчального закладу в с. Мале Вербче по вул. Центральна,41 Сарненського району Рівненської області» (далі – капітальний ремонт) замовником будівельних робіт якого є Сарненська міська рада.
  2. Заступнику міського голови Міщені В.П. виконувати функції представника замовника будівельних робіт, для чого надати йому повноваження:

- приймати розпорядчі документи з питань організації та виконання капітального ремонту;

- контролювати діяльність суб’єктів будівельної діяльності, що залучені до виконання капітального ремонту (підрядника, субпідрядників тощо);

- проводити робочі зустрічі з представниками управління Державної казначейської служби України у Сарненському районі щодо безперешкодного здійснення видатків по даному об’єкту відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 червня 2021 року №590 “Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану”;

- здійснювати інші повноваження з питань організації та виконання капітального ремонту.

 

  1. Відділу фінансово-господарського забезпечення Сарненської міської ради (Думніцькій О.П.) забезпечити документальне відображення та облік результатів виконаних робіт з капітального ремонту у відповідності з правилами бухгалтерського обліку виконання бюджетів.

 

  1. Фінансовому управлінню Сарненської міської ради здійснювати фінансування в межах кошторисних призначень затверджених за рахунок залишків субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об'єктів соціально-культурної сфери.
  2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

Останні документи

Документи → Проєкти рішень ради 24-ї позачергової сесії
22 вересня 2023
Про затвердження Положення про публічні консультації з громадськістю щодо питань, віднесених до компетенції Сарненської міської ради та її виконавчих органів

Документи → Проєкти рішень ради 24-ї позачергової сесії
22 вересня 2023
Про затвердження змін до Програми підтримки та  розвитку комунального підприємства телерадіокомпанії «Полісся» Сарненської міської ради на 2021-2025 роки

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2023 рік → Вересень
20 вересня 2023
№ 453 від 20 вересня 2023 року "Про надання дозволу на вчинення правочину"

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2023 рік → Вересень
20 вересня 2023
№ 428 від 20 вересня 2023 року "Про затвердження мережі  закладів освіти Сарненської міської ради на 2023-2024 навчальний рік"

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2023 рік → Вересень
20 вересня 2023
№ 452 від 20 вересня 2023 року "  Про надання дозволу на вчинення правочину"

Пошук документів