№468 від 21 вересня 2021 року "Про внесення змін до  Статуту Велихівської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області"

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А    Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

21 вересня 2021 року                                                                                       № 468

Про внесення змін до  Статуту

Велихівської гімназії Сарненської

міської ради Сарненського району

Рівненської області

Беручи до уваги рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 19.08.2021 № 446, керуючись статтями 15, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, беручи до уваги рішення міської ради №779 від 26 лютого 2008 року «Про делегування повноважень виконкому Сарненської міської ради  щодо затвердження статутів об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Сарни», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни до Статуту Велихівської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 16.01.2021 № 58, виклавши пункт 1.3. розділу І «Загальні положення» в наступній редакції: «Юридична адреса Велихівської гімназії: 34381 Рівненська обл., Сарненський р-н,с. Велихів,  вул.Шкільна, буд. 1А» та затвердити Статут Велихівської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області в новій редакції (додається).
  2. Директору Велихівської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області провести державну реєстрацію Статуту Велихівської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області в новій  редакції.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Назарця І.П.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

468-zmini-do-statutu-velihiv-gimnazija.doc.doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"