№74 від 27 квітня 2022 року "Про визначення уповноваженого представника для недієздатних осіб, що прибули з тимчасово окупованих територій"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

27 квітня 2022 року                                                                                     № 74

Розглянувши звернення комунального підприємства «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» Рівненської обласної ради,протокол опікунської ради при виконавчому комітеті Сарненської міської ради від 27.04.2022 № 6, керуючись ст. 66 Цивільного кодексу України, п. 3.6 Правил опіки та піклування, затверджених наказом Державного комітету України у справах сім'ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26.05.1999 № 34/166/131/88, та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 17.06.1999 за № 387/3680, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Визначити комунальне підприємство «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» Рівненської обласної ради, в особі в.о. директора Каленюка Анатолія Федоровича, уповноваженим представником недієздатних осіб, що прибули з тимчасово окупованих територій, згідно списку, що додається, на період перебування даних громадян в КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» Рівненської обласної ради.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ

74-upovanovazheni-predstavniki-nediyezdatnih-osib.doc.doc

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"