Р І Ш Е Н Н Я

19 серпня 2021 року                                                                                № 416

«Про внесення змін до рішення виконавчого

комітету міської ради від 09.07.2021 № 376

Відповідно до статей 55, 56 Цивільного кодексу України, підпункту 4 пункту «б» статті 34, частини 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правил опіки та піклування, затверджених наказом Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26 травня 1999 року №34/166/131/88, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17 червня 1999 року за                     № 387/3680, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 09.07.2021 № 376 «Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Сарненської міської ради та її складу», виклавши додаток 2 «Склад опікунської ради при виконавчому комітеті Сарненської міської ради» в новій редакції (додається).

1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення виконавчого комітету

міської ради

від 19.08.2021 № 416

С К Л А Д

опікунської ради при виконавчому комітеті Сарненської міської ради

Перший  заступник міського голови

-         голова опікунської ради

Керуючий справами виконавчого комітету Сарненської міської ради

-         заступник голови опікунської ради

Юрисконсульт комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради»

-         секретар опікунської ради

ЧЛЕНИ ОПІКУНСЬКОЇ РАДИ:

Начальник відділу соціального захисту Сарненської міської ради

Головний спеціаліст відділу соціального захисту Сарненської міської ради

Начальник юридичного відділу Сарненської міської ради

Головний спеціаліст відділу охорони здоров’я Сарненської міської ради

Заступник головного лікаря по амбулаторно-поліклінічній роботі КНП «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради

Директор комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради»

Завідувач відділення соціальної роботи комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради»

Заступник начальника Сарненського відділу поліції ГУНП в Сарненському районі (за згодою)

Староста відповідного старостинського округу Сарненської міської територіальної громади (за потребою) за територіальною належністю особи, звернення якої розглядається.

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про схвалення змін до Програми  підтримки спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки"