МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

01 лютого  2022 року                                                                                  № 17

Про створення комісії по
прийняттю у комунальну власність

Сарненської міської  територіальної

громади в особі Сарненської міської

ради будівлі котельні

На виконання  рішення Сарненської міської ради від 23.12.2021 № 716,

з метою здійснення заходів щодо прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади в особі Сарненської міської ради будівлі котельні за адресою: Рівненська область, село Сварині, вулиця Незалежності, 65:

1.Створити комісію по прийняттю у комунальну власність Сарненської міської  територіальної громади в особі Сарненської міської ради будівлі котельні, у складі:

Міщеня В.П.

Шостак Я.С.

Думніцька О.П.

Карпова О.М.

Антонюк  Ю.В.

Заступник міського голови, голова комісії;

Начальник відділу управління комунальною власністю управління  ЖКГ, транспорту,  містобудування, архітектури та управління комунальною власністю;

Начальник відділу фінансово-господарського забезпечення – головний бухгалтер;

Начальник юридичного відділу Сарненської  міської ради;

Заступник голови Вараської районної ради.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови В. Міщеню.

Виконуючий обов’язки міського голови                                  Іван НАЗАРЕЦЬ

№17 від 01 лютого 2022 року "Про створення комісії по прийняттю у комунальну власність Сарненської міської  територіальної громади в особі Сарненської міської ради будівлі котельні".doc

Документи → Проєкти рішень ради
26 квітня 2024