№8 від 18 січня 2021 року "Про виплату середньої заробітної плати Добридніку М.М."

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

18 січня 2021 року                                                                                                № 08

«Про виплату середньої

заробітної плати

Добридніку М.М.»

Відповідно до частини 2 статті 33 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статті 12 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організацій та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», рішення Сарненської міської ради VIII скликання від 15.12.2020 № 21 «Про початок реорганізації Кричильської сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області», враховуючи особисту заяву Добридніка Миколи Мусійовича від 14 січня 2021 № 02/10Д-21, копії трудової  книжки Добридніка М.М., серія БТ-ІІ № 1166805 рішення Сарненської міської ради від 12.11.2020 № 02 «Про початок повноважень депутатів Сарненської міської ради», керуючись пунктом двадцять частини 4 статті 42, пунктом 8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Здійснити збереження за Добридніком Миколою Мусійовичем на період його працевлаштування, але не більше шести місяців до 11 травня 2021 року включно середньої заробітної плати, яку одержував на посаді Кричильського сільського голови.
  2. Зобов’язати Добридніка М.М. повідомити відділ з питань служби в органах місцевого самоврядування та кадрової роботи Сарненської міської ради та відділ фінансово-господарського забезпечення Сарненської міської ради в одноденний термін з моменту настання однієї з підстав, а саме:
    • працевлаштування в період гарантованого шестимісячного терміну для працевлаштування;
    • здійснення реєстрації у центрі зайнятості, як такого, що шукає роботу;
    • виникнення права на пенсійне забезпечення.
  3. Відділу фінансово-господарського забезпечення Сарненської міської ради щомісяця, починаючи з 14 січня 2021 року на період його працевлаштування до 11 травня 2021 року включно, здійснювати нарахування та виплату Добридніку М.М. належної середньої заробітної плати, яку одержував на посаді Кричильського сільського голови.
  4. Відділу з питань служби в органах місцевого самоврядування та кадрової роботи ознайомити Добридніка М.М. з цим розпорядженням.
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                               Руслан  СЕРПЕНІНОВ

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"

24 квітня 2024