МІСЬКОГО ГОЛОВИ

18 травня 2021 року № 91

Про внесення змін до розпорядження

міського голови від 19.03.2021 № 46

«Про створення комісій по
прийманню-передачі майна

комунальної власності Сарненської

міської територіальної громади»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни до пункту 10 розпорядження міського голови від 19.03.2021 №46 «Про створення комісій по прийманню-передачі майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади», виклавши пункт 10 розпорядження в наступній редакції:

10. Створити комісію по прийманню-передачі майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади на баланс та в оперативне управління комунальному некомерційному підприємству «Сарненська стоматологічна поліклініка» Сарненської міської ради у складі:

Міщеня В.П.

Шостак Я.С.

Проскуріна Л.О.

Огиєвич В.О.

Заступник міського голови, голова комісії;

Начальник відділу управління

комунальною власністю

управління ЖКГ, транспорту,

містобудування,

архітектури та управління

комунальною власністю;

Головний лікар КНП «Сарненська стоматологічна поліклініка»

Головний бухгалтер КНП «Сарненська стоматологічна поліклініка»

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови Т.Драганчука.

В.о. міського голови Володимир МІЩЕНЯ

Документи → Проєкти рішень ради
15 квітня 2024
Про дострокове розірвання договорів оренди земельних ділянок, управління спадщиною на які перейшло до Сарненської міської ради