, Головний редактор

№62 від 09 квітня 2021 року  "Про проведення інвентаризації майна, що перебуває у комунальній власності Сарненської міської територіальної громади"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

 

09 квітня 2021 року                                                                                         № 62

Про проведення інвентаризації майна,

що перебуває у комунальній власності

Сарненської міської територіальної громадиЗ метою здійснення контролю за ефективністю використання майна, ще перебуває у комунальній власності Сарненської міської територіальної громади відповідно до Положення про інвентаризацію активів та зобов'язань, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 № 879, який зареєстрований і Міністерстві юстиції України 30.10.2014 № 1365/26142, керуючись статтею 4^ Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

  1. Старостам Сарненської міської територіальної громади, керівникаїу комунальних підприємств та закладів (Балансоутримувачам майна) Сарненсько міської ради:
    • у місячний термін з дня прийняття цього розпорядження провесті інвентаризацію майна, що перебуває на території Сарненської міської територіально громади, балансі підприємств та закладів Сарненської міської територіально громади;
    • у разі виявлення в результаті інвентаризації майна, що не обліковується ш балансі відповідних підприємств чи закладів проінформувати про це віддЬ управління комунальною власністю управління житлово-комунальноп господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальнок власністю Сарненської міської ради;
    • надати у відділ управління комунальною власністю управління житлово комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управлінні комунальною власністю Сарненської міської ради результати проведено інвентаризації та переліки комунального майна (рухомого та нерухомого) і електронному та паперовому вигляді.
  2. Персональну відповідальність за забезпечення належної організаці бухгалтерського обліку та відображення вартості майна, яка передбачена Законоі\ України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», несуті особисто керівники підприємств та закладів Сарненської міської ради.
  3. Відділу управління комунальною власністю управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управлінні комунальною власністю Сарненської міської ради за результатами отримано інформації щодо проведеної інвентаризації підготувати та внести на розгляд сесії Сарненської міської ради проект рішення «Про внесення змін до переліку об'єктів нерухомого майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади».
  4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступників міського голови Міщеню В.П. та Драганчука Т.М.

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

Прикріплені файли
№62 від 09 квітня 2021 року  "Про проведення інвентаризації майна, що перебуває у комунальній власності Сарненської міської територіальної громади".doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
18 червня 2024
№ від 18 червня 2024 року "Про переведення громадянки на безоплатну форму обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
18 червня 2024
№ від 18 червня 2024 року "Про організацію надання адміністративних послуг відділом державної реєстрації Сарненської міської ради"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Червень
18 червня 2024
№ 136 від 18 червня 2024 року "Про виплату грошової винагороди творчо обдарованій учнівській  молоді закладів освіти Сарненської міської територіальної громади у 2024 році"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
14 червня 2024
№ від 14 червня 2024 року "Про сприяння розвитку молодіжних громадських об’єднань, молодіжних рад, молодіжної інфраструктури"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
13 червня 2024
№ від 13 червня 2024 року "Про роботу Відділу соціального захисту Сарненської міської ради за період 2023-2024 роки "

Пошук документів