№16 від 15 грудня 2020 року "Про порядок денний ІІ позачергової сесії Сарненської міської ради восьмого скликання"

15 грудня 2020 року

№ 16

«Про порядок денний ІІ позачергової сесії Сарненської міської ради восьмого скликання»

Відповідно до частини 14 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», глави ІУ "Порядок денний сесії" розділу ІІ "Сесії міської ради" Регламенту Сарненської міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

Затвердити порядок денний ІІ позачергової сесії Сарненської міської ради восьмого скликання:

1. Про початок реорганізації Великовербченської сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

забезпечення.

1. Про початок реорганізації Городецької сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

забезпечення.

1. Про початок реорганізації Коростської сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

забезпечення.

1. Про початок реорганізації Костянтинівської сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

забезпечення.

1. Про початок реорганізації Кричильської сільської ради Сарненського району Рівненської області шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

забезпечення.

1. Про початок реорганізації Любиковицької сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

забезпечення.

1. Про початок реорганізації Люхчанської сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

забезпечення.

1. Про початок реорганізації Ремчицької сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

забезпечення.

1. Про початок реорганізації Стрільської сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

забезпечення.

1. Про початок реорганізації Тутовицької сільської ради шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

забезпечення.

1. Про внесення змін до сільського бюджету Великовербченської сільської ради на 2020 рік.

Доповідає: Івашко Людмила Степанівна – головний бухгалтер

Великовербченської сільської ради.

1. Про внесення змін до сільського бюджету Городецької сільської ради на 2020 рік.

Доповідає: Сафонік Любов Андріївна – головний бухгалтер Городецької

сільської ради.

1. Про внесення змін до сільського бюджету Коростської сільської ради а 2020рік.

Доповідає: Чиж Оксана Василівна – головний бухгалтер Коростської

сільської ради.

1. Про внесення змін до сільського бюджету Костянтинівської сільської ради на 2020 рік.

Доповідає: Усачик Марія Володимирівна – виконуюча обов’язки

головного бухгалтера Костянтинівської сільської ради.

1. Про внесення змін до сільського бюджету Кричильської сільської ради на 2020 рік.

Доповідає: Бородавко Тетяна Степанівна – головний бухгалтер

Кричильської сільської ради.

1. Про внесення змін до сільського бюджету Любиковицької сільської ради на 2020рік.

Доповідає: Скибан Галина Павлівна – головний бухгалтер

Любиковицької сільської ради.

1. Про внесення змін до сільського бюджету Люхчанської сільської ради на 2020 рік.

Доповідає: Рибачок Ірина Вікторівна – виконуюча обов’язки головного

бухгалтера Люхчанської сільської ради.

1. Про внесення змін до сільського бюджету Стрільської сільської ради на 2020 рік.

Доповідає: Мізюрко Ольга Вікторівна – виконуюча обов’язки головного

бухгалтера Стрільської сільської ради.

1. Про внесення змін до сільського бюджету Тутовицької сільської ради на 2020 рік.

Доповідає: Леончик Олена Миколаївна – бухгалтер Тутовицької сільської

ради.

1. Про внесення змін до структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Сарненської міської ради та її виконавчих органів.

Доповідає:Шимко Вячеслав Мусійович – керуючий справами виконавчого

комітету міської ради.

1. Про постійно діючу комісію для встановлення розмірів орендної плати за землю.

Доповідає: Назарець Іван Петрович – перший заступник міського

голови.

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік.

Доповідає: Захарчук Алла Олександрівна – головний спеціаліст з

економічних питань.

1. Про встановлення розміру вартості харчування дітей  для закладів дошкільної освіти та батьківської плати за харчування дітей.

Доповідає: Захарчук Алла Олександрівна – головний спеціаліст з

економічних питань.

1. Про створення комунального закладу "Центр надання соціальних послуг Сарненської міської ради", затвердження Положення  про центр надання соціальних послуг Сарненської міської ради та вжиття заходів щодо його державної реєстрації.

забезпечення.

1. Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Сарненської міської ради на 2021 рік.

забезпечення.

1. Про розгляд листів, заяв звернень громадян, підприємств, установ і організацій  м. Сарни із земельних питань.

Доповідає: Арсентєв Андрій Олександрович –  в.о. начальника відділу

земельних ресурсів.

1. Різне.

Міський голова                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ