№47 від 19 березня 2021 року "Про скликання виконавчого комітету міської ради"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

19  березня 2021 року                                                                                                             №  47

"Про скликання виконавчого

комітету міської ради"

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням міськвиконкому від 04.12.2020 № 407 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 23 березня 2021 року о 15.00 год., в сесійній залі міської ради (вул. Широка, 31).

1. На розгляд виконкому внести такі питання:

• Про внесення змін до Статуту комунального підприємства "Екосервіс" Сарненської міської ради.

Інформує: Олена Карпова – в.о. начальника юридичного відділу.

• Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради.

Інформує: Ольга Максимук – головний лікар КНП «Сарненський

ЦПМСД».

• Про встановлення середніх цін на ритуальні послуги та товари ритуальної належності для КП «Екосервіс».

Інформує: Ігор Янок – головний спеціаліст відділу соціально-

економічного розвитку.

• Про встановлення розміру допомоги на поховання деяких категорій осіб.

Інформує: Вячеслав Шимко – керуючий справами виконавчого

комітету.

• Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від № 411 «Про затвердження складу міжвідомчої комісії при виконавчому комітеті Сарненської міської ради».

Інформує: Іван Назарець – перший заступник міського голови.

• Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 04.12.2020 № 410 "Про громадську комісію з житлових питань".

Інформує: Олена Карпова – в.о.начальника юридичного відділу.

• Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 04.12.2020 року № 409 «Про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Сарненської міської ради».

Інформує: Вячеслав Шимко – керуючий справами виконавчого

комітету.

• Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 04.12.2020 № 412 "Про створення комісії з питань видалення зелених насаджень при виконавчому комітеті Сарненської міської ради".

Інформує: Тарас Драганчук – заступник міського голови.

• Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 19.02.2021 № 98 "Про зміни до графіків руху автобусних міських маршрутів загального користування в м. Сарни».

Інформує: Вікторія Вальковець – головний спеціаліст відділу

транспорту та інфраструктури.

• Про закріплення територій обслуговування дітей з особливими освітніми потребами за комунальною установою «Степанський інклюзивно-ресурсний центр».

Інформує: Світлана Коркош –заступник начальника управління

освіти, начальник відділу загальної середньої та інклюзивної освіти.

• Про схвалення Програми соціально-правового захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, на 2021-2023 роки.

дітей.

• Про затвердження Плану дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей на території Сарненської міської територіальної громади на 2021 – 2026 роки.

дітей.

• Про створення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому

комітеті Сарненської міської ради.

дітей.

• Про організацію та ведення цивільного захисту на території Сарненської міської територіальної громади.

Інформує: Іван Назарець – перший заступник міського голови.

• Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.03.2019 № 74 "Про створення комісії по прийняттю до комунальної власності територіальної громади м. Сарни об’єкта нерухомості державної власності - малосімейного житлового будинку по вул. Київська, 33" (зі змінами).

Інформує: Яна Шостак - начальник відділу управління

комунальною власністю управління ЖКГ, транспорту, містобудування, архітектури та управління  комунальною власністю

• Про уповноважених осіб Сарненської міської ради на складання адміністративних протоколів.

Інформує: Олена Карпова – в.о. начальника юридичного відділу.

• Про створення комісії для проведення інвентаризації та списання майна Сарненського комерційного підприємства "Школяр".

Інформує: Олена Карпова – в.о. начальника юридичного відділу.

• Про розгляд листів, заяв, звернень громадян, підприємств, установ і організацій Сарненської міської територіальної громади.

Інформують:

Вячеслав Шимко – керуючий справами виконавчого комітету

Юрій Козярчук   – заступник начальника управління – начальник

відділу житлово-комунального господарства управління  житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю;

Олександр Мацков – начальник відділу по управлінню природними

ресурсами, регулювання земельних відносин та

агропромислового розвитку;

Галина Набухотна – головний спеціаліст Служби у справах дітей;

Світлана Шило – головний спеціаліст юридичного відділу.

• Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Вячеслава Шимка.

Міський голова                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
28 березня 2024