№31 від 02 березня 2021 року "Про внесення змін до розпорядження міського голови від 17.06.2011 № 120 "Про забезпечення доступу до публічної інформації в міській раді""

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

02 березня 2021 року                                                                             № 31

Про внесення змін до розпорядження

міського голови від 17.06.2011 № 120

"Про забезпечення доступу до публічної

інформації в міській раді"

Керуючись статтею 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про доступ до публічної інформації", Указом Президента України від 5 травня 2011 року № 547/2011 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації", рішенням Сарненської міської ради від 20.11.2020 № 14 «Про  затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Сарненської  міської ради та її виконавчих органів», у зв’язку із кадровими змінами, з метою забезпечення безумовного виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації", реалізації конституційного права особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію, що знаходиться у володінні Сарненської міської ради:

1. Внести зміни в додаток 1 до розпорядження міського голови від 17.06.2011 №120 «Про забезпечення доступу до публічної інформації в міській раді» та викласти його в редакції, що додається.

1. Посадовим особам виконавчих органів, управлінь, відділів, апарату Сарненської міської ради та її виконавчого комітету вжити відповідних заходів щодо забезпечення безумовного виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації", Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547/2011 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації".

1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

до розпорядження міського голови

від 02 березня 2021 року № 31

Посадові особи,

які організовуватимуть доступ до публічної інформації,

що знаходиться у володінні Сарненської міської ради

Прізвище, ім'я, по батькові

Завдання

Іванкова Олена Петрівна

Начальник загального відділу міської ради, головний уповноважений з питань забезпечення доступу до публічної інформації Сарненської міської ради

Організовує в установленому порядку доступ до публічної інформації, розпорядником якої є міська рада. Контролює роботу щодо надходження, розгляду, опрацювання, обліку, систематизації, аналізування, надання відповідей на запити, що надходять до Сарненської міської ради.

Стельмах Марина Іванівна

Головний спеціаліст загального відділу міської ради, заступник головного уповноваженого з питань забезпечення доступу до публічної інформації міськвиконкому

Координує роботу щодо надходження, розгляду, опрацювання, обліку, систематизації, аналізування та надання відповідей на запити, що надходять до Сарненської міської ради, надає консультації під час оформлення таких запитів, відповідає за реєстрацію, облік інформаційних запитів, що надходять до Сарненської міської ради, та надсилання запитів із вчиненою резолюцію до виконавців.

Карпова

Олена Миколаївна

Виконуюча обов’язки начальника юридичного відділу

Відповідає    за    надання    правової допомоги в ідентифікації документа як запиту, що підпадає під дію Закону    України "Про доступ до публічної інформації", дотримання законодавства України про доступ до публічної інформації.

Шашук

Ірина Юріївна

Головний спеціаліст

відділу зв’язків із громадськістю та засобами масової інформації

Відповідає за оприлюднення в офіційних друкованих виданнях, на веб-сайті міської ради, зазначеної у статті 15    Закону    України    "Про доступ до публічної інформації".

Керуючий справам

Виконавчого комітету                                                         Вячеслав ШИМКО

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"