№112 від 08 червня 2021 року "Про створення комісії по прийманню індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад Сарненського району, яке перебувало на балансі відділу освіти Сарненської районної державної...

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

08 червня 2021 року № 112

Про створення комісії по прийманню

індивідуально визначеного майна

спільної власності територіальних громад

Сарненського району, яке перебувало

на балансі відділу освіти

Сарненської районної державної адміністрації

На виконання рішення Сарненської міської ради VІIІ скликання від 28.05.2021 року  № 216 «Про приймання індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад Сарненського району, яке перебувало на балансі відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації»:

1. Створити комісію по прийманню індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад Сарненського району, яке перебувало на балансі відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації, у складі:

Міщеня В.П.

Шостак Я.С.

Думніцька О.П.

Кошкіна Д.А.

Шемедюк І.М.

Павленко М.М.

Заступник міського голови, голова комісії;

Начальник відділу управління

комунальною власністю

управління ЖКГ, транспорту,

містобудування,

архітектури та управління

комунальною власністю;

Начальник відділу фінансово-господарського забезпечення – головний бухгалтер;

Начальник управління освіти Сарненської міської ради;

Головний бухгалтер управління освіти Сарненської міської ради;

бухгалтер управління освіти Сарненської міської ради.

1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови В. Міщеню.

Міський голова Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024