, Головний редактор

№152 від "Про затвердження актів приймання-передачі на баланс та у оперативне управління майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади Стрільській початковій школі Сарненської міської ради та ЗДО...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

 

12 липня 2021 року                                                                                     № 152

 

 

Про затвердження актів приймання-передачі

на баланс та у оперативне управління майна

комунальної власності Сарненської міської

територіальної громади Стрільській початковій

школі Сарненської міської ради та ЗДО (ясла-садок)

«Малятко» с. Люхча Сарненської міської ради

 

 

На виконання рішення Сарненської міської ради VIII скликання від 28.05.2021 року № 235 «Про передачу індивідуально визначеного майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади на баланс та в оперативне управління Стрільській початковій школі Сарненської міської ради та ЗДО (ясла- садок) «Малятко» с. Люхча Сарненської міської ради», керуючись статтями 137 Господарського кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»

  1. Затвердити акт приймання-передачі основних засобів від Сарненської міської ради на баланс та у оперативне управління Стрільській початковій школі Сарненської міської ради (додається).
  2. Затвердити акт приймання-передачі основних засобів від Сарненської міської ради на баланс та в оперативне управління ЗДО (ясла-садок) «Малятко» с. Люхча Сарненської міської ради.
  3. Керівникам закладів, зазначених у пунктах 1, 2 цього розпорядження забезпечити взяття на баланс відповідного майна, з відображенням на відповідних рахунках.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови Міщеню В.П., Драганчука Т.М.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

Прикріплені файли
Про затвердження актів приймання-передачі на баланс та у оперативне управління майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади Стрільській початковій школі Сарненської міської ради та ЗДО (ясла-садок) «Малятко» с. Люхча Сарненської міської ради.doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для ТОВ «Поліська енергосервісна компанія»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про надання дозволів на розміщення засобів зовнішньої реклами"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для ТОВ «Поліська енергосервісна компанія»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.03.2021  № 135 «Про організацію та ведення цивільного захисту на території Сарненської міської територіальної громади»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про Програму соціально- економічного  та культурного розвитку Сарненської міської територіальної громади  на 2022 - 2024 роки"

Пошук документів

Корисні посилання