№84 від 05 січня 2021 року "Про визначення відповідальних за ведення військового обліку військовозобов'язаних у населених пунктах Сарненської міської територіальної громади"

22 січня 2021 року                                                                        № 84

Про визначення відповідальних за ведення

військового обліку військовозобов'язаних

у населених пунктах Сарненської міської

територіальної громади

Відповідно до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», постанови Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року                 № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних» (із змінами), керуючись статтею 36, частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення належного стану ведення військового обліку військовозобов'язаних та призовників в населених пунктах Сарненської міської територіальної громади, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Визначити відповідальними за ведення військового обліку військовозобов'язаних діловодів Сарненської міської ради у населених пунктах Сарненської міської територіальної громади:

(особа)            - с.Велихів, с. Городець, с. Сварині;

(особа)            - с. Довге, с. Тутовичі, с. Чемерне;

(особа)            - с. Бутейки, с. Велике Вербче, с.Вирка;

(особа)            - с. Маслопуща, с. Стрільськ;

(особа)            - с. Висове, с. Цепцевичі;

(особа)           - с. Іванівка, с. Орлівка, с. Костянтинівка;

(особа)           - с. Білятичі, с. Мар'янівна, с. Любиковичі;

(особа)            - с. Корост, с. Одринки, с. Мале Вербче;

(особа)           - с. Ремчиці, с. Копище, с. Тріскині, с. Яринівка;

(особа)           - с. Люхча, с. Глушицьке, с. Глушиця, с. Обірки, Дубки;

(особа)           - с. Кричильськ, с. Поляна, с. Убереж, с. Угли.

1. Відповідальним особам забезпечити належний стан ведення персонального обліку військовозобов'язаних та призовників у населених пунктах Сарненської міської територіальної громади, згідно з чинним законодавством.

Міський голова                                                           Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024