, Адміністратор

№9 від 09 лютого 2020 року "Про встановлення одноразової премії в галузі «Культура та мистецтво» на видання та друк власних творів"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

09 лютого 2020 року                                                                                             № 9

 

"Про встановлення одноразової

 премії в галузі «Культура та мистецтво»

 на видання та друк власних творів»

 

Відповідно до рішення міської ради від 24.12.2019 № 1369 "Про Програму підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів м. Сарни на 2020 рік", протоколу № 1 від 04.02.2020 року комісії по визначенню творчих колективів, виконавців, діячів культури на призначення винагороди міської ради у 2020 році (додається), пункту 20 частини четвертої статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

 

  1. Надати підтримку у формі одноразової грошової винагороди (премії) за рахунок коштів міського бюджету 2020 року:

 у галузі "Культура та мистецтво (творчо-мистецька робота)" на видання та друк  (підготовка до видання, друку) власних творів окремими збірками, книгами місцевих письменників у сумі по 5000 грн. кожному:

- Пінчуку Володимиру Степановичу, члену Національної спілки журналістів України, на видання збірки  творів «Школа мудрої любові»;

-  Бричковій Раїсі Степанівні, члену Національної спілки журналістів України, на видання збірки творів  « Автографи життя»;

-  Корнійчук Тетяні Улянівні, члену Національної спілки журналістів України на видання поетичної збірки творів «Яблуневе танго»;      

 -  Свищевській Надії Михайлівні, члену Національної спілки журналістів України на видання поетичної збірки творів « Обереги вічної любові».

  1. Головному бухгалтеру міськвиконкому (Орешко Т.Г) нарахування та виплату коштів, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, проводити в межах затверджених бюджетних асигнувань.

3.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти   на керуючого справами міськвиконкому Віктора Бахна.

 

 

 

МіськИЙ головА                                                                         СВІТЛАНА УСИК

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання