№269 від 19 Серпня 2020 року "Про схвалення змін до цільових програмпо пріоритетних напрямках розвитку міста на 2020 рік"

19 серпня 2020 року                                                                                         № 269

«Про схвалення змін до цільових програм

по пріоритетних напрямках розвитку

міста на 2020 рік»

Відповідно до протоколу комісії по визначенню творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів на призначення премії міської ради у 2020 році від 24.07.2020 № 5, керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет Сарненської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Схвалити наступні зміни до Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів м. Сарни на 2020 рік, затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2019 №1369 «Про затвердження цільових програм по пріоритетних напрямках розвитку міста на 2020 рік» із змінами, а саме:
    • Доповнити пункт 2 Положення про підтримку творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів м. Сарни на 2020 рік, що є додатком до Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів м. Сарни на 2020 рік наступним абзацом – "за онлайн, дистанційну участь у міжнародних та Всеукраїнських конкурсах, фестивалях, виставках: 1 місце – 670 грн., 2 місце – 500 грн., 3 місце - 330 грн.".
  2. Подати ці зміни на затвердження Сарненській міській раді.

1. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Віктора Хомича, секретаря ради Тамару Палієнко та заступника міського голови з питань бюджету та фінансів Андрія Жабчика.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                   СВІТЛАНА УСИК

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу

06 вересня 2024