№106 від 01 червня 2021 року "Про внесення змін до розпорядження міського голови від 11.05.2021 № 83 «Про створення комісії по визначенню творчих колективів, аматорських об'єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів громади на призначення...

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

01 червня 2021 року № 106

Про внесення змін до розпорядження міського голови від 11.05.2021 № 83 «Про створення комісії по визначенню творчих колективів, аматорських об'єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів громади на призначення премії міської ради у 2021 році»

Відповідно до п.1 ст. 27, п. 19, 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування», враховуючи рішення сесії Сарненської міської ради від 28 травня 2021 року № 211 «Про внесення змін до Програми підтримки творчих колективів, аматорських об'єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів громади на 2021 рік», з метою забезпечення підтримки творчих колективів, аматорських об'єднані., виконавців, митців, діячів культури, учнів громади:

1. Внести зміни до пункту 2 розпорядження міського голови від 11.05.2021 № 83 «Про створення комісії по визначенню творчих колективів, аматорських об'єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів громади на призначення премії» замінивши слова «затвердженим рішенням міської ради від 24.12.2020 № 83 «Про затвердження цільових програм по пріоритетних напрямках розвитку Сарненської міської територіальної громади на 2021 рік»» на «рішенням Сарненської міської ради від 28.05.2021 № 211 «Про внесення змін до Програми підтримки творчих колективів, аматорських об'єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів громади на 2021 рік»».

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський голова Руслан СЕРПЕНІНОВ

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу

06 вересня 2024