№129 від 26 вересня 2019 року "Про скликання виконкому"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

26 вересня  2019 року                                                                                                      № 129

"Про скликання виконкому"

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням міськвиконкому від 18.11.2015 № 357 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 01 жовтня 2019 року о 15.00 год.,  в конференц-залі міської ради (вул. Широка, 31).

1. На розгляд виконкому внести такі питання:

• Про скасування рішення конкурсного комітету від 30.09.2019 по визначенню переможця конкурсу на міських маршрутах загального користування.

Інформує: Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного

забезпечення.

• Про перелік (мережу) міських автобусних маршрутів загального користування в м. Сарни.

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про призначення автомобільного перевізника на автобусних маршрутах загального користування № 6 "вул. Шарпака – ЦРЛ - вул. Шарпака", № 8 "вул. Перемоги – ЦРЛ – вул. Перемоги в м. Сарни".

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про оголошення конкурсу на автобусних маршрутах загального користування № 6 "вул. Шарпака – ЦРЛ - вул. Шарпака", № 8 "вул. Перемоги – ЦРЛ – вул. Перемоги в м. Сарни".

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про міжвідомчу комісію.

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

• Про затвердження актів приймання-передачі майна на баланс КП "Екосервіс".

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

• Про затвердження актів приймання-передачі майна на баланс КП "Екосервіс".

• Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами міськвиконкому Віктора Бахна.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                СВІТЛАНА УСИК

29 березня 2024
№ 142 від 29 березня 2024 року "Про  роботу Служби у справах дітей Сарненської міської ради щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх на території Сарненської міської територіальної громади"

29 березня 2024