№123 від 12 вересня 2019 року "Про скликання виконкому"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

12 вересня  2019 року                                                                                                      № 123

"Про скликання виконкому"

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням міськвиконкому від 18.11.2015 № 357 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 18 вересня 2019 року      о 15.00 год.,  в конференц-залі міської ради (вул. Широка, 31).

1. На розгляд виконкому внести такі питання:

• Про виконання рішення міськвиконкому від 29.05.2019 №184 "Про організацію оздоровчих та спортивно-масових заходів при закладах культури м.Сарни протягом літніх канікул 2019 року"(виїзне засідання).

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про підготовку комунальних підприємств міста до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Інформують: керівники комунальних підприємств.

Співдоповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

• Про створення комісії по прийняттю майна у комунальну власність територіальної громади м. Сарни.

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

• Про створення комісії по прийняттю до комунальної власності територіальної громади м. Сарни зовнішніх мереж водопостачання від вул. О.Гончара по вул. Технічна до вул. Набережна в м. Сарни.

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

• Про встановлення форм документів, що подаються до виконавчого комітету Сарненської міської ради щодо розгляду тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами.

бюджету та фінансів.

• Про встановлення форм документів, що подаються ліцензіатами до виконавчого комітету Сарненської міської ради щодо розгляду тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

бюджету та фінансів.

• Про преміювання завідувачів дошкільних навчальних закладів міста до Всеукраїнського дня дошкілля.

бюджету та фінансів.

• Про призначення управителя багатоквартирного житлового будинку у місті Сарни.

Інформує: Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного

забезпечення.

• Про розгляд скарги ПрАТ "Сарненське АТП-15640" на рішення конкурсного комітету від 30.08.2019 з визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування № 6 та № 8 в м. Сарни.

Інформує: Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного

забезпечення.

• Про нагородження працівників дошкільних навчальних закладів міста Почесними грамотами з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля.

Інформує: Палієнко Т.Ф. – секретар ради.

• Про введення в дію рішення конкурсного комітету від 30.08.2019 з визначення перевізника на автобусних маршрутах загального користування в м. Сарни.

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про грошову виплату Скобюк К.А. з нагоди 95-річного ювілею.

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про план роботи міськвиконкому на жовтень 2019 року.

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про рішення, розпорядження міського голови, що були видані за період між засіданнями міськвиконкому від 21.08.2019 до 18.09.2019.

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про розгляд листів, заяв, звернень громадян, підприємств, установ і організацій м. Сарни.

Інформують:

Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

Козярчук Ю.Я. – начальник відділу ЖКГ та розвитку території;

Товкач Т.П.       – головний            спеціаліст з юридичного забезпечення;

Арсентєв А.О.  – головний спеціаліст із земельних питань;

Малецька А.Ю. – головний спеціаліст з питань торгівлі, побуту та

громадського харчування.

• Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами міськвиконкому Віктора Бахна.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                СВІТЛАНА УСИК

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024