№121 від 06 вересня 2019 "Про погодження тимчасового розміщення палатки для ознайомлення населення міста Сарни з асортиментом питної води ТМ "Степанська""

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

06 вересня 2019                                                                                      № 121

"Про погодження тимчасового

розміщення палатки  для ознайомлення

населення міста Сарни з асортиментом

питної води ТМ "Степанська"

Розглянувши клопотання ТзОВ "Степанькурорт" від 05.09.2019, з метою ознайомлення населення міста Сарни з асортиментом питної води ТМ "Степанська", відповідно до пункту двадцять частини 4 статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Погодити ТзОВ "Степанькурорт" тимчасове розміщення брендової палатки для проведення презентації питної води ТМ "Степанська" 07 вересня 2019 року з 10.00 год. до 16.00 год. по вул. Белгородській в м. Сарни (біля магазину "Центр").

1. Офіційному дистриб’ютеру ТМ "Степанська" в м. Сарни Кишенку В.О. забезпечити дотримання порядку та санітарного стану на прилеглій до палатки території.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            СВІТЛАНА УСИК

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
28 березня 2024