№62 від 13 травня 2019 року "Про призупинення навчально - виховного процесу в ДНЗ № 7 "Калинка" м. Сарни."

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

13 травня 2019 року                                                                                        № 62

"Про   призупинення навчально -

виховного процесу в ДНЗ № 7 "Калинка"

м. Сарни."

Відповідно до листа Сарненського міжрайонного відділу ДУ "Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров"я України", від 10.05.2019 №27.03.01/270, звернення завідувача ДНЗ №7 "Калинка" м. Сарни від 11.05.2019 № 63 (додається), на підставі результатів № 1712, 1715 від 10.05.2019 санітарно-мікробіологічного дослідження питної води міського локального водопроводу від башти Дослідної станції до ДНЗ №7 "Калинка"(додаються), з метою запобігання поширенню інфекційних хвороб, усунення негативного впливу на дітей дошкільного навчального закладу №7, на підставі статті 30 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення", статті 32 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб",   пункту двадцять частини 4 статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Призупинити навчально-виховний процес в ДНЗ № 7 "Калинка"м. Сарни" з 13 травня 2019 року до окремого розпорядження.

1. Завідувачу ДНЗ № 7 "Калинка"м. Сарни" Євгейчук Г.О. провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з трудовим колективом та батьками дітей, які відвідують вищезазначений заклад щодо необхідності призупинення навчально-виховного процесу.

1. 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря ради Палієнко Т.Ф.

Міський голова                                                                              С.Б.Усик

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
28 березня 2024