№111 від 14 серпня 2019 року "Про розміщення пересувного цирку–шапіто "СФЕРА""

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

14 серпня 2019 року                                                                              № 111

"Про розміщення пересувного

цирку–шапіто "СФЕРА"

1. На підставі звернення ДП "Молодість" м. Київ погодити розміщення пересувного цирку-шапіто "СФЕРА" – на території гімназії в м. Сарни, по вул. Белгородській, 1 з 14 по 20 серпня 2019 року.

1. Адміністратору пересувного цирку–шапіто "СФЕРА" Васильєву О.В.:
    • Забезпечити безпеку відвідувачів, санітарний стан території розміщення пересувного цирку–шапіто "СФЕРА".
    • Заключити угоду з КП "Екосервіс" на вивезення твердих побутових відходів.
    • Рекомендувати організувати безкоштовне відвідування пересувного комплексу розваг дітьми-сиротами, дітьми учасників АТО, дітьми, позбавленими батьківського піклування, та дітьми із малозабезпечених сімей.
    • Погодити розміщення тимчасових пересувних кас з продажу квитків по вул. Широкій (біля кафе "Шахта"), по вул. Пушкіна (територія продовольчого ринку).

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря ради Палієнко Т.Ф.

ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ’ЯЗКИ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ                                                                   ВІКТОР ХОМИЧ

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"