№23 від 22 лютого 2019 року "Про щорічну акцію "За чисте довкілля" та місячник благоустрою в м. Сарни"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

22 лютого 2019 року                                                                                       № 23

"Про щорічну акцію "За чисте довкілля"

та місячник благоустрою в м. Сарни"

З метою залучення колективів підприємств, установ, організацій, громадських організацій, мешканців міста до проведення щорічної акції із санітарної очистки і благоустрою території м. Сарни, відповідно до пункту двадцять частини четвертої статті 42, пункту вісім статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

1. Оголосити та провести з 01 березня до 20 квітня 2019 року щорічну

акцію "За чисте довкілля" та місячник благоустрою в м. Сарни.

1. Затвердити склад комісії по організації проведення та підведенню

підсумків щорічної акції "За чисте довкілля" та місячника благоустрою в

м. Сарни згідно додатку.

1. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, громадським, політичним організаціям, релігійним громадам, мешканцям міста та забов’язати керівників підприємств, установ комунальної власності м. Сарни вжити заходів щодо:
    • прибирання  кладовищ, упорядкування братських могил і місць

почесних поховань;

• ліквідації стихійних сміттєзвалищ, засміченості у межах доріг міста, зонах відпочинку, на берегах водойм;
  • забезпечення чистоти і порядку на дворових територіях   багатоквартирних будинків, дворів приватних садиб, територіях підприємств, установ і організацій, прилеглих до них місць загального користування, автобусних зупинках.
  • висадження  дерев, кущів, квітів на територіях парків, скверів, установ та у межах  смуг вулиць і доріг за  участю громади міста, учнівської та студентської молоді.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого

заступника міського голови Хомича В.А.

Міський голова                                                                            С.Б. Усик

до розпорядження міського

голови від  22.02.2019 № 23

комісії по організації проведення щорічної акції "За чисте довкілля"

та місячника благоустрою в м. Сарни

1. Хомич Віктор Анатолійович – перший заступник міського голови,

голова комісії

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

1. Бахно Віктор Каленикович – керуючий справами міськвиконкому.

1. Микосянчик Олександр Степанович –   директор КП  "Екосервіс".

1. Дзугань В’ячеслав Іванович – голова постійної комісії з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку.

1. Козярчук Юрій Ярославович – начальник відділу житлово-комунального господарства та розвитку території.

1. Малецька Анна Юріївна  – головний спеціаліст з питань торгівлі, побуту та громадського харчування.

1. Місько Олександр Олександрович – директор  КП "Житлосервіс".

Керуючий справами

міськвиконкому                                                                         В.К.Бахно

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень